Sestra Miley Cyrus je ještě větší provokatérka než známá zpěvačka. Podívejte se, jak necudně se obléká

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
miley cyrus
miley cyrus

Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. V případě Noah a Miley Cyrus to platí určitě, obě se věnují zpěvu stejně jako jejich tatínek Billy Ray Cyrus. A obě nemají problém odhalit své křivky víc, než je nutné.

I přesto ale stále stojí mladší Noah ve stínu své slavnější sestry. Miley Cyrus se už jako malá holčička věnovala zpěvu, a když pak prorazila seriálem Hannah Montana, miloval ji okamžitě celý svět. To Noah takové štěstí neměla a o svoje místo na slunci se musí rvát.

Marketing, nebo láska?

I ona se stejně jako její sestra rozhodla, že se stane zpěvačkou. A i ona se rozhodla, že půjde cestou skandálů a provokativnosti. Noah Lindsey Cyrus se narodila 8. ledna 2000, a přestože už odmalička hrála v seriálech a televizních filmech, prakticky nikdo si jí nevšímal, protože se všichni soustředili na její slavnější sestru.

Poprvé se ukázala, když společně se zpěvákem Labrinthem nazpívala písničku Make Me (Cry), což bylo v roce 2016. Mnohem víc pozornosti na sebe upoutala vztahem s raperem Lilem Xanem, ale spekulovalo se, jestli nejde spíš o marketingový tah, jak zaujmout. Nevšední dvojice, která se intimnostem na veřejnosti nevyhýbala, totiž spolu nazpívala i společný singl.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený NOAH CYRUS (@noahcyrus)

Vypadá starší, než ve skutečnosti je

Mladá zpěvačka, která letos oslavila dvacáté první narozeniny a v USA tak už může legálně pít alkohol, na sebe ale víc než hudbou upozornila svým provokativním chováním. Noah nedělá problém přijít na společenskou akci velmi spoře oděná. Zřejmě jde ve stopách své starší sestry, která jí v tomto směru jde skvělým příkladem.

A Noah nemá problém ukázat, že i ona to umí pořádně na večírku rozjet. Mladá zpěvačka si klidně přes ňadra uváže průhledný šátek, který drží jen silou vůle. Svůj život si užívá plnými doušky, což dokazuje i video, ve kterém se v tangách nakrucuje do kamery. Noah má velmi divokou image, ale vrstva líčení z ní dělá o mnoho let starší pařmenku.

Otázkou je, zda to je styl, kterým se chce mladá dívka vydat. Na svou sestru po hudební stránce zatím nemá, ale na nezájem fanoušků si rozhodně stěžovat nemůže. Ty ale spíše zajímá, co mladá rebelka zase na veřejnosti provede.

Autor: Barbora Turková


Související články