Sestra Kylie Minogue je snad ještě krásnější než slavná zpěvačka. Její dokonalý vzhled ve vás vyvolá hříšné myšlenky

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
kylie minogue
kylie minogue

Ani jedna to neměla v životě jednoduché. Kylie i Dannii Minogue bojovaly se zákeřnými nemocemi, ale obě jsou velké bojovnice a své boje statečně vyhrávají.

Celý svět zná zpěvačku Kylie Minogue. Tato slavná australská zpěvačka se do paměti fanoušků zapsala nejen svými hity, ale také tím, že zdárně porazila rakovinu prsu. A dokázala se vrátit opět na výsluní.

Štíhlá postava ji prozradila

I její o tři roky mladší sestra Dannii to ale v životě neměla jednoduché. Celý život žije ve stínu své slavnější sestry, přestože i ona má na svém kontě několik alb a v rodné Austrálii je i televizní hvězdou.

K úspěchu Kylie se ale nikdy nedopracovala. Obě ženy navíc spojuje ještě jedna smutná věc.

V minulosti bojovala Kylie s rakovinou prsu, Dannii zase s problémy se štítnou žlázou. Obě totiž výrazně zhubly, a novináři dokonce Dannii obviňovali z toho, že trpí anorexií.

Dannii vždycky mívala ženské křivky, ale po porodu syna Ethana toho na ní bylo moc. Neustálý shon a stres okolo práce a dítěte její nemoc naplno rozjely.

Nejprve se jí objevil zánět ve střevech a pak začala mít problémy se štítnou žlázou. Právě to mohlo za její výrazný úbytek na váze. Zpěvačka se svěřila, že po porodu byla tak slabá, že ani neunesla své čerstvě narozené miminko.

Díky lékařům sice dostala nemoc pod kontrolu, ale rozhodla se, že se bude věnovat více rodinnému životu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený danniiminogue (@danniiminogue)

Sestry v akci

Když se ale Dannii dala dohromady, rozhodla se, že by se opět chtěla vrátit na hudební scénu. S tím jí její slavná sestra moc ráda pomohla a společně pracovaly na albu, které mělo být podle slov Dannii velmi intimní a osobní.

Mladší Dannii vždy své sestře sahala na paty i co se postavy a krásy týče. Obě vypadají naprosto skvěle, přestože je jim kolem padesáti. Za svou postavu se nemusí stydět a obě na sobě stále pořádně makají. Když Dannii zveřejní nějaké své fotografie, třeba i v plavkách, fanoušci jí hned skládají komplimenty.

Přestože nikdy zřejmě nedosáhne slávy své starší sestry, může ji těšit to, že jsou obě konečně spokojené nejen v rodinném, ale i v pracovním životě.

Autor: Barbora Turková


Související články