Sestra Kim Kardashian se rozhodně nemá za co stydět. Podívejte se, jak vypadá její tělo vystavené slunečním paprskům

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
kim kardashian
kim kardashian

Každý z nás tráví karanténu jiným způsobem. Většina z nás zůstává doma, jiní vyráží na chalupy. Pro spoustu celebrit se ale pod slovem lockdown skrývá naprosto něco jiného. O tom ví své i Kendall Jenner, sestra Kim Kardashian, která vyrazila načerpat energii za sluncem.

Kendall Jenner je známá americká televizní celebrita, moderátorka a modelka. Slavnou se stala díky účinkování v televizní reality show Držte krok s Kardashians, v níž účinkuje její rodina. Je nejstarší dcerou Bruce Jennera a Kris Jenner.

Ve středu tato pětadvacetiletá modelka sdílela fotografie ze svého luxusního povyražení v Mexiku, které si užívá s mladší sestrou Kylie a blízkou kamarádkou Anastasii Karanikolaou, jež si přezdívá Stassie Baby.

Radost z nového prezidenta

Jenner okomentovala svůj příspěvek slovy – „Nový den! Skvělý den!“, čímž poukazovala na inauguraci nového prezidenta Spojených států amerických, kterým se stal Joe Biden.

Na fotografii si užívá dovolené v Mexiku. Tvůrce snímku si dal záležet, aby se zde objevily oranžové a žluté prvky, a fotka tak byla připravena na titulní stránku magazínu Vogue.

Vedle Kendall, která si užívá volného času na lehátku, leží její oblíbená kniha, stejně tak jako drink, který si vychutnává na jedné z dalších fotek.

Fanoušci také chválí její postavu a vypracované břišní svaly, které se Kendall nebála ukázat. Svou skvělou postavou se nechlubí poprvé. Její instagramový účet doslova praská příspěvky, na kterých tato kráska ukazuje své svůdné křivky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kendall (@kendalljenner)

Luxusní resort s panoramatickým bazénem

Že si rodinka Kardashian potrpí na luxusu, je očividné. Na této dovolené si žijí jako královny na jihu Mexika. Šestipokojová vila se nachází na vrcholu Peninsula de las Estrellas – což je lokalita pro opravdové hvězdy.

Aby se aktérky pořadu Držte krok s Kardashians nenudily, jejich vilu obklopuje panoramatický bazén s výhledem na oceán a přilehlé pláže.

Cena za noc v tomto resortu se pohybuje od šesti tisíc dolarů. Vyspí se tu až dvanáct lidí, ale tentokrát byl rezervován pouze pro Kylie, Kendall a Stassie Karanikolaou.

Tato luxusní nemovitost je také velice vhodná na pořizování snímků. Všechny tři dámy tak přidávají příspěvky na své sociální sítě od východu až do západu slunce.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články