Sestra Kate Moss se rozhodně nemá za co stydět. Její svůdné tělo vás dostane do kolen

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
kate moss
Zdroj: BAKOUNINE / Shutterstock.com

Jméno Kate Moss je ve světě velmi známé a populární. Dnes sedmačtyřicetiletá modelka a módní návrhářka má za sebou kariéru plnou uznání, a ještě rozhodně neplánuje s modelingem skončit. Má ale konkurentku ve své vlastní sestře.

I ve svém věku je Kate nádherná žena a za pohled na ni mnozí muži dají snad všechno. Lottie Moss sice nemá tolik zkušeností jako její o dvacet čtyři let starší sestra, rozhodla se ale jít v jejích stopách a už od svých třinácti let se účastní castingů a konkurzů.

Až kolem devatenácti se ale dostala do médií a začala být známější tváří. Dnes je jí dvacet tři let a podle všeho má před sebou slibnou budoucnost. Stejně jako její sestra má totiž dokonalé křivky a boží úsměv, což je základem pro každou správnou modelku.

Sestra se jí stala inspirací

V několika rozhovorech pro média Lottie přiznala, že kdyby její sestra sama nebyla modelkou, ona by se možná nikdy v tomto odvětví ani nepokusila uchytit. Jak už to tak v rodinách ale bývá, Kate se stala inspirací.

I když se podle všeho Lottie jako malá se sestrou často hašteřila a brala ji spíše jako matku kvůli velkému věkovému rozdílu, dnes je jí vděčná za všechno, co ji Kate naučila.

Za svou kariéru Lottie pracovala například pro Calvina Kleina, na pařížském týdnu módy v roce 2015 představila kolekci sametových šatů.

Dnes se obě sestry pohybují v modelingovém průmyslu, a i když jméno starší sestry je mezi lidmi známější, Lottie se protlačuje mezi fanoušky výš a výš.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lottie Moss (@lottiemossxo)

Pomáhá jí v tom internet

Modeling není jen o tom vypadat dobře před fotografy či před diváky při předvádění modelů. To, že Lottie sluší všechno, dokazuje fotografiemi na svém Instagramu. A když jde na kávu s kamarádkami, leckterá žena jí závidí její krásu.

Právě na Instagramu se dělí se svými fanoušky o všední i nevšední zážitky ze svého života, komunikuje s nimi pomocí komentářů u příspěvků, a především jim dopřává pohled na svůj krásný zevnějšek.

Sympatická blondýnka ráda pózuje ve vyzývavých šatech, fotí se před zrcadlem ve vykrojených střizích a fanouškům ukazuje, že své starší sestře šlape v modelingové kariéře na paty.

Nejen muži, ale i ženy se v komentářích shodují na tom, že je umělkyně neskutečně sexy, a že má před sebou dlouhé roky skvělého modelingového života stejně jako její sestra, která se ještě rozhodně do důchodu odejít nechystá.

Kate Moss se dnes více než modelingu věnuje spravování své vlastní oděvní firmy. V roce 2007 také začala prodávat vlastní parfémy pod svým jménem a známá je i díky zálibě ve zpěvu a rockové hudbě.

Lottie se prozatím věnuje především pózování pro fotografy a užívá si lásky svých fanoušků. Zda se později vydá směrem své sestry zatím není zcela jisté, jelikož ji ale považuje za svůj obrovský vzor, je to velmi pravděpodobné.

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články