Sestra Dominiky Myslivcové se také rochní v luxusu. Ukážeme vám, jak vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
dominika myslivcová
Zdroj: Profimedia

Jméno Dominika Myslivcová zná nejspíš skoro každý, kdo někdy použil internet. Slavná česká blogerka, youtuberka a dnes už i politička má sestru, která je od ní téměř k nerozeznání.

Natálie je sice bruneta, jinak by jí ale od její sestry málokdo rozeznal. Podle některých informací si je dokonce pletou i lidé na ulici. Když se ve svých dvaceti letech stala Natálie maminkou, teta Dominika projevila své nadšení mezi fanoušky na sociálních sítích.

Chlapečci Matias a Markus se od té doby stali miláčky internetu. Jejich matka se totiž pravidelně chlubí tím, jak jsou její děti zdravé, jak rostou, a celkově tím, jak se jejich rodina má.

I jako velmi mladá maminka umí své děti skvěle zaopatřit

Pro mnohé by bylo otěhotnění ve dvaceti problémem. Natálie Myslivcová se navíc musela vypořádat s dvojnásobným přírůstkem do rodiny. I když je to podle ní někdy o nervy, svým dětem dává všechno, co potřebují.

Matias a Markus slaví každé narozeniny v luxusu, maminka pro ně pořádá velké oslavy, a i každý všední den se pro ně snaží dělat nevšedním. Přesvědčit se o tom mohou její fanoušci na Instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Natálie Myslivcová (@nataliemyslivcova)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Natálie Myslivcová (@nataliemyslivcova)

Dva roztomilí andílci mají zásadně vše stejné

Nejenže jsou dva malí chlapci roztomilí, když nosí všechno oblečení stejné či velmi podobné, podle Natálie je tak jistotou, že si nebudou jeden druhému nic závidět. Od jejich narození téměř neexistuje na jejím Instagramu fotka, na které by nebyla zachycená se svou rodinou.

Kluky fotí na procházkách, oslavách, při společných akcích. Dvojčata jsou velmi fotogenická, a fanoušci se tak nestačí v komentářích rozplývat nad jejich roztomilostí.

Mnozí jim navíc mohou závidět to, v jakém prostředí vyrůstají, je totiž zjevné, že mají luxusu dostatek a že pro ně jejich matka udělá všechno, aby měli dokonalé dětství.

Natálii Myslivcové, jejím dětem, a i slavné tetě Dominice přejeme za celou redakci hodně štěstí do života a doufáme, že se jim i nadále bude skvěle dařit a obdaří nás ještě stovkami instagramových úsměvů.

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články