Sestra Dáši ze seriálu Most! je od oblíbené herečky k nerozeznání. Těžko uvěříte, že to nejsou dvojčata

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
erika starkova
erika starkova

Na umělecké scéně se v minulosti objevilo spoustu dvojčat. Známé jsou například sestry Olsenovy, které se divákům ukázaly v několika filmech. Nemusíte být ale přímo dvojčaty, abyste si byli se svým sourozencem tak moc podobní. Své o tom ví Erika Stárková a její sestra.

Erika Stárková je česká herečka. V oblíbeném seriálu Most! ztvárnila roli Dáši, vystupovala také ve známém pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Ráda se věnuje zpěvu, což v pěveckém pořadu ukázala všem svým fanouškům.

Neuvěřitelná podoba

Sestra známé herečky, Lenka Neužil Stárková, se živí jako produkční. Lenka žije společně se známým českým hercem, Václavem Neužilem mladším. Na světě už tomuto páru dokonce pobíhá syn Vincent, kterému budou letos čtyři roky.

Neuvěřitelnou podobu sester obdivují snad úplně všichni. Fanoušci po sledování seriálu Most! dokonce Lenku oslovovali na ulicích s prosbou o podpis. Ta je však musela odmítat s tím, že ona roli Dáši neztvárnila.

Na fotografii, která byla pořízena na udílení cen Český lev v pražském Rudolfinu, od sebe sestry nerozeznáte. Sestry ale vypadaly úžasně, stejně tak jako šaty, které dámy na slavnostní večer zvolily.

Zdroj: Profimedia

Známá televizní soutěž

Erika Stárková také zabodovala v oblíbené soutěži Tvoje tvář má známý hlas, která se vysílala minulý rok.

V soutěži mohla využít své předchozí studium na uměleckých školách. V mládí totiž studovala konzervatoř v Brně, později pak JAMU na stejném městě.

V televizní soutěži se ukázala například jako Shakira, Christina Aguilera nebo Pink. V minulosti se také objevila v Show Jana Krause, kde prozradila, čím se živí, když nedělá umění.

Erika miluje děti, proto si nevybrala nic jiného, než být chůvou.

Na sociálních sítích se nedávno také pochlubila zajímavým vzhledem, s piercingem v nose a tetováním na prstech. Na příspěvku z ledna pak také s modrým účesem. Ten vypadá skvěle a my doufáme, že se brzy Erika objeví v novém projektu.

Autor: Štěpán Pacík


Související články