Sestra Andrey Verešové jí není příliš podobná, možná je však ještě hezčí. Posuďte sami

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
andrea veresova
andrea veresova

Krása se v téhle rodině dědí. O tom, že je Andrea Verešová úspěšnou modelkou, není pochyb, ale na přehlídková mola by s klidem mohla i její sestra Alexandra. Tu většina lidí také zná, ale z úplně jiného důvodu.

Andrea Verešová je velmi ráda středem pozornosti. Jako modelka je na pozornost zvyklá a vypadá to, že jí vůbec nevadí.

Za každých okolností je krásná modelka perfektně namalovaná, oblečená, a i když v loňském roce oslavila čtyřicítku, málokdo by jí tento věk řekl. A její sestra Alexandra jí rozhodně šlape na paty.

Na luxus je zvyklá

Alexandra je starší než její sestra, a když spolu vyrazí do společnosti, na rozdíl od Andrey nepotřebuje takový nános líčidel. Když spolu holky někam vyrazí, fotografové se na ně doslova sesypou, protože takový úkaz se vidí jen málokdy.

Alexandra ale rozhodně není ženou, která by se držela v ústraní.

Byla manželkou Martina Nejedlého, který byl šéfem společnosti Lukoil Aviation Czech, ale také poradcem prezidenta Miloše Zemana pro energetiku. Alexandra je tak zvyklá pohybovat se mezi elitou a slabost má i pro luxus.

V roce 2010 koupila luxusní byt na Staroměstském náměstí a s manželem žili v nádherné vile v pražských Dejvicích.

Zdroj: Profimedia

Vyměnil ji za mladší?

Dvojice se seznámila po vyhlášení ankety Zlatá hokejka v Karlových Varech a společně vychovávali dvě děti. Ale vypadá to, že pohádky je konec. Nejedlý se totiž v roce 2018 začal objevovat s jinou ženou.

Na několik večírků na Pražském hradě dorazil se Zuzanou Mikyskovou, což byla manželka podnikatele Bronislava Mikysky.

Ten ale putoval do vězení a poprosil svého kamaráda Nejedlého, aby se mu postaral o ženu a děti. A Nejedlý vzal jeho slova vážně a se Zuzanou si začal. Několikrát je novináři načapali, jak se venku drží za ruce a loučí se polibky.

Od té doby se po Alexandře slehla zem a vypadá to, že teď se raději drží stranou.

Není se čemu divit, jelikož neustále byla v centru pozornosti, ale po manželově nevěře se zřejmě raději stáhla. Ještě že má vedle sebe svou sestru, která ji ráda podpoří a pomůže.

A holky společně mohou vyrazit na večírek, kde budou opět za hvězdy. Tedy až nějaké večírky zase budou.

Autor: Barbora Turková


Související články