Sestra Alice Bendové vypadá snad ještě lépe než její sestra. Podívejte se na tuto krásnou cukrářku

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
alice bendova 1
alice bendova 1

Mladší sestra Alice Bendové se jmenuje Andrea Lišková a je neméně půvabná. Na rozdíl od oblíbené herečky žije Andrea spíše v ústraní. Dokonce se označila za „mimozemšťana, introverta a opak svojí ségry.“ To však neznamená, že by se sestry vzájemně nepodporovaly. Naopak.

Alice i Andrea se například společně objevily v seriálu Rodinná pouta, ačkoliv v případě mladší z nich šlo jen o nepatrnou roličku.

Také se zúčastnily speciálu pořadu Prostřeno! Andrea má k jídlu blízko, především pak k pečení. Její vášní se stala cukrařina.

Zvládne dort na jakékoliv téma

Však její dokonalé dorty jsou už pověstné. Její portfolio můžete najít na Instagramu, kde se můžete kochat precizně zpracovanými cukrářskými kousky.

Dort se Supermanem, Harrym Potterem, Spongebobem a dalšími motivy pro děti pro ni není problém, stejně jako výtvory určené pro dospělé.

Kromě fondánu a potravinářských barviv používá například živé květy, jimiž své dorty zdobí.

Jejího cukrářského umu si všímají i média. Před pár měsíci o ní vyšel článek v lifestylovém magazínu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Cukrařinka (@cukrarinka_)

Svébytný humor

Výsledek pochválil i její nejstarší syn. Jak napsala v jednom ze svých instagramových příspěvků, prý jí dokonce po přečtení a prohlédnuté fotografií řekl, „že je fakt hezká.“

Andreu to pobavilo i potěšilo zároveň. Ještě aby ne, když její vzhled pochválili i synovi spolužáci.

„Po prvotním šoku (nevím, jestli je vhodné dostat záchvat smíchu, nebo pláče) mu říkám: a to sis toho všiml až teď? A jak podle tebe vypadám? Syn odpověděl, a tím mě uzemnil: no prostě jako moje MÁMA,“ napsala ke stejnému příspěvku sympatická tmavovláska.

Ta společné rysy se slavnější sestrou rozhodně nezapře. Také svébytný humor, kterým disponuje i Alice. Jak je vidět, obě jsou to veselé kopy.

Autor: Alice Konopásková

Související články