Seriáloví Přátelé zůstali přáteli i v reálném životě. Již nikdy se však nesejdou všichni dohromady

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Friends
Zdroj: Profimedia - ©Warner Bros/Courtesy Everett Collection

Herci spolu při natáčení seriálu Přátelé strávili téměř celou dekádu, a tak se není čemu divit, že bývali nerozluční. Jsou však David Schwimmer, Jennifer Aniston, Matt LeBlanc, Courteney Cox, Lisa Kudrow a Matthew Perry nerozluční i v reálném životě? Odpověď je, že v podstatě ano. Nyní je však rozdělila smrt jednoho z nich.

Mnozí diváci si představovali, že seriálové hvězdy jsou stejně dobrými přáteli i v reálném životě. To však není možné nejen proto, že nebydlí v sousedních bytech, ale také z prostého důvodu, že život není seriál.

Přátelé: Zase spolu

Přátelství mezi herci bylo ve skutečném životě ale i tak velmi silné. Když se v roce 2000 Jennifer vdávala za Brada Pitta, pozvala na svatbu celou partu. A přijeli všichni kromě Matta, který měl závazky k probíhajícímu natáčení.

Na svatbu s Justinem Therouxem v roce 2015 už však pozvala jen Lisu a Courteney. Dle informací, které se dostaly na veřejnost, mají tyto tři přítelkyně společný chat a pravidelně se scházejí.

To však neznamená, že na sebe zbylí herci zanevřeli. Setkali se například v roce 2016 na akci, která měla být jejich znovuspojením na televizních obrazovkách.

Dle mnohých však bylo toto setkání propadákem, a navíc chyběl Matthew, který zkoušel novou divadelní hru. O to větší úspěch však mělo setkání v roce 2021 v pořadu Přátelé: Zase spolu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Vzájemně se podporují

Herci už sice nejsou v tak úzkém kontaktu jako při natáčení, ale to neznamená, že se vůbec nestýkají. Courteney byla několikrát přistižena s kolegy na večeři či na skleničce. Vždy se jednalo o velkou mediální bombu a mluvilo se i o tom, že si začala s Mattem, či později s Matthewem.

Ačkoliv se herci nevídají každý den, i po mnoha letech se neustále vzájemně podporují. A tak vždy, když má kdokoli nějaké trápení nebo si jen potřebuje popovídat, přispěchá na pomoc někdo z party.

A Matt a Matthew? Ti byli prý jako opravdoví Joey a Chandler – nedali na sebe dopustit.

Společně se však šestice naživo sešla od konce show dle médií jen třikrát, a tak se není čemu divit, že když před čtyřmi roky Jennifer sdílela společnou fotografii celé party, byl příspěvek takovou bombou, že dokonce zablokoval instagram.

Jejich cesty po Přátelích

Problém, který zná každý herec, zažila i tato šestice. Hrajete v ikonickém televizním seriálu po celé desetiletí, ovlivňujete účesy, módu a fráze i po následující generace. Ale co pak?

Jennifer Aniston byla před seriálem neznámou herečkou. Dokázala se však prosadit i po jeho ukončení a nyní má za sebou mnoho úspěšných filmových rolí.

Stejně tak byli úspěšní i Courteney Cox a David Schwimmer, kterým se také podařilo navázat na slávu Přátel a získali titulní role v dalších seriálech a filmech.

Zbylé trio sice z televizních obrazovek úplně nevymizelo, ale co se týče rolí, byly to převážně vedlejší role v méně známých filmech.

Náhlá smrt, která zasáhla svět Přátel

A o Matthewovi se v poslední době mluvilo spíše ve spojení s jeho zdravotním stavem, který byl silně ovlivněný závislostmi. I ty popsal v intimní biografii Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih z roku 2022.

V poslední době byl herec velmi aktivní na instagramu, kde propagoval svou knihu a sdílel fotky ze svého života. Z poslední zveřejněné fotky nyní běhá mráz po zádech, protože je na ní spokojený Matthew ve vířivce.

A právě ta se mu měla stát osudnou, protože dle dosud potvrzených zpráv byl právě v této vířivce nalezen mrtvý.

Zdroje: ScreenRant, Entertainment, People, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články