Seriál Jake a Tlusťoch proslavil tři skvělé herce. Dnes už ani jednoho z nich v televizi nevídáme

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jake a Tlustoch
Zdroj: Profimedia

Seriál Jake a Tlusťoch se objevil na obrazovkách poprvé v roce 1987. Velmi rychle se stal populárním. Proslavili ho především William Conrad v roli J. L. McCabea a Joe Penny jako Jake Styles. Velmi důležitou postavou se ale stal také Derek Mitchell v podání herce Alana Campbella.

William Conrad zemřel v roce 1994. Bylo mu tehdy 73 let. Jeho smrt byla pro fanoušky velmi smutným okamžikem. Dodnes si však na herce mohou zavzpomínat, seriál totiž bývá v televizi reprízován i v dnešní době.

Tlusťochův asistent

Alan Campbell v dubnu oslaví 67. narozeniny. V seriálu si zahrál postavu Tlusťochova asistenta, dnes byste ale možná kudrnatého blonďáka nepoznali. Původně se měl stát farmářem a převzít po rodičích farmu, uchvátilo ho ale herectví, píše TV Guru.

Poté, co se proslavil v seriálu Jake a Tlusťoch, zahrál si ještě v několika snímcích, naposledy se ale v televizi objevil v roce 1997 ve filmu Stačí si přát. Potom hereckou kariéru oficiálně ukončil. Objevil se už jen v několika epizodních rolích menších seriálů.

Ani Jake už se herectví nevěnuje

Joe Penny se proslavil jako Jake, herecká kariéra mu ale také dlouho nevydržela. K herectví se dostal už v 18, kdy si zahrál v několika seriálech. Jeho první velkou rolí byl soukromý detektiv Nick Ryder ze seriálu Riptide.

Potom přišla role Jakea, která ho vystřelila na vrchol. Následně se objevil ještě v několika filmech, potom se ale herectví pomalu přestal věnovat. Naposledy se objevil ve filmu z roku 2016 s názvem The Last Night Inn, kde ztvárnil postavu Sama.

Ačkoli jeden z hlavních protagonistů už před několika lety zemřel a dva se věnují herectví jen okrajově, všichni tři představitelé hlavních rolí snímku Jake a Tlusťoch jsou nezapomenutelní a fanoušků mají spoustu. Dokazuje to i fakt, že i po letech se lidé na seriál rádi podívají.

Zdroj: TV Guru, Instagram, Best Life, Freshers Live, Ústecký deník, Kinotip2

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články