Serena Williams oblékla dcerku do stejných růžových šatů jako sebe. Vypadaly jako dvě barbie

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
serena williams
Zdroj: Profimedia

Serena Williams už oslavila čtyřicítku, rozhodně se ale nebojí ukázat svou postavu v upnutých šatech. Předvedla se na pařížském týdnu módy, a to rovnou v růžové barvě. Do stejných šatů pak oblékla také svou malou dcerku Olympii.

Serena Williams znovu dokázala, že patří nejen mezi tenisové, ale také módní ikony. Společně se svou dcerou se předvedla fanouškům na instagramu.

Šaty obepínají její vypracovanou postavu

Serena se ukázala nejen v těchto šatech, ale také v dalších, které podtrhovaly její krásu. Její postava ve tvaru přesýpacích hodin je nesplněným snem mnoha žen. Serena se ale k takovému tělu musela vypracovat.

Tenis je velmi náročný sport, a to nejen po fyzické stránce. Není tak divu, že některé světové tenistky nezvládnou odehrát míče a obořují se na rozhodčí nebo na své soupeřky. Během své kariéry toho Serena zažila určitě hodně.

V pondělí Serena ukázala hned několik fotografií, na kterých vypadá pokaždé jinak, ale vždycky naprosto dokonale. Oblékla hlavně šaty Balmain ve spolupráci s Barbie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Serena Williams (@serenawilliams)

Její malá dcerka má vlastní profil na instagramu

V příspěvku označila také svou dceru, která má už vlastní profil na sociálních sítích. Serenu pak mohli fanoušci vidět nejen v šatech, ale také v dlouhém roláku s jasně červenými lodičkami. Svou dcerku také oblékla do luxusu, na nohou měla zlaté sandálky Gucci.

V komentářích se mimo jiné objevila také slova od herečky Reese Witherspoon, která napsala pouze: „Nejroztomilejší.“ Vyjádřily se nejen slavné osobnosti, ale nadšení projevili také sledující tenistky a jejího dítěte.

Sereně to sluší nejen ve společenských šatech. Během své sportovní kariéry ukázala, že má styl i na tenisovém kurtu. Rozhodně neztrácela nic ze své ženskosti a díky mateřství si také uvědomila, jak moc je důležité cítit se dobře. A možná z malé Olympie vyroste nejen sportovní hvězda, ale také modelka.

Zdroj: Instagram, pagesix.com

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články