Senzace internetu: Šestiletá holčička napodobuje styl slavných hvězd. Podívejte se, jak skvěle u toho vypadá

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
malá holčička
Zdroj: Shutterstock

Čas mimo školní lavice nabádá děti k různým činnostem. Někteří více zlobí, jiné děti tvoří. Jedna dívka z Turecka začala se svou zálibou už dávno před koronavirem. Společně s maminkou tráví čas něčím, co by mohlo zabavit i vás.

Šestiletá Stefani Chaglar pochází z Turecka. Její maminka Alaya Chaglar je umělkyně a se svou dcerou tráví čas rozhodně netradičním způsobem.

Oblečení z alobalu a papíru

Už před několika lety prolétly médii fotografie, na kterých je malá Stefani oděná do ovoce, zeleniny nebo květin. Maminka zblízka fotila například brokolici, která vypadala na holčičce jako šaty. To stejné proběhlo u melounu, salátu nebo papriček.

Optická iluze oběhla svět a od té doby je malá Stefani sama celebritou. Po ovoci a zelenině se Alaya rozhodla vyrábět dcerce šaty podle světových celebrit. Používá dostupné a levné materiály. Většina oblečení je tak z alobalu, papíru nebo fólie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Stefani Chaglar🦋 (@seasunstefunny)

Maminka ji na své modely využívá už od jejích dvou let. Za čtyři roky je tak malá princezna zkušená modelka a nutno podotknout, že hvězdám červeného koberce konkuruje slušně.

Repliky rób červeného koberce

Modely jsou opravdu povedené. Ve skříni tak má repliky rób, které se objevily na celebritách hudebního i filmového průmyslu. Časově to náročné údajně není a některé modely zaberou jen pár desítek minut.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Stefani Chaglar🦋 (@seasunstefunny)

Nevytváří ale jen tak ledajaké modely. Volí extravagantní kousky z přehlídkových mol nebo luxusní šaty známých žen.

Například černé šaty s velkým rozparkem, které vynesla Angelina Jolie na předávání Oscarů před devíti lety, byly díky černému odpadkovému pytli vyrobené za chvilku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Stefani Chaglar🦋 (@seasunstefunny)

Bílo-zlaté šaty vévodkyně z Cambridge, které vynesla na předávání cen BAFTA v loňském roce, jsou dokonce doplněny i kabelkou a šperky. Podobnost obou modelů je parádní, ačkoli cenově se liší markantně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Stefani Chaglar🦋 (@seasunstefunny)

Kendall Jenner, Katy Perry, Rihanna, Gwen Stefani, Nicki Minaj a další ženy se objevují na tomto instagramovém účtu, který sleduje přes 293 tisíc sledujících.

Určitě je to jedna z možností, jak s ratolestmi trávit čas, a kdo ví, třeba budete příští hvězdou internetu i vy.

Autor: Naďa Brožová

Související články