Semivegetarián Richard Krajčo si po vypadnutí ze StarDance užije rodinu

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Richard Krajco Dominika Roskova
Zdroj: Nextfoto

Richard Krajčo opustil soutěž StarDance čtvrtý taneční večer, kdy se mu stal osudným quickstep. Výhodou je, že si zpěvák nechal na soutěž volný diář, a nyní si ho tak užijí děti a manželka. Těsně před vypadnutím poskytl Richard Krajčo rozhovor, kde mluvil o fyzické zátěži a o tom, zda mu vegetariánství při fyzické aktivitě nebylo na škodu.

Rozhovor pro server Novinky proběhl těsně před tím, než zpěvák vypadl ze StarDance, a proto se v něm řešila například fyzická zátěž při trénincích.

Fyzičku má zpěvák dobrou

Zpěvák je na koncertech skupiny Kryštof velmi aktivní a jak sám říká, většinu koncertu proskáče. Za tímto účelem pravidelně trénuje a skáče přes švihadlo.

„Tanec je ovšem jiný druh pohybu, takže lehkou únavu cítím,“ přiznal Krajčo.

Dobrá fyzička nakonec nestačila a zpěvák a jeho partnerka Dominika Rošková vypadli. Ta se netajila tím, že si Richarda při losování velmi přála.

Děti vyřazení těžce nesly

„Je to prostě soutěž. Jediné, co mi je líto, že si Ríša nezatančí další tance, protože mám pocit, že ho to začalo bavit,“ řekla Dominika pro server Super bezprostředně po vypadnutí.

Svůj poslední večer měl zpěvák na místě velkou podporu ve formě rodiny i členů skupiny Kryštof. Dle manželky se mu možná právě tohle stalo osudným, protože byl nervózní.

Děti nesly tatínkovo vyřazení velmi těžce, ale Karin jim vysvětlila, že je to vlastně dobře.

„Já jsem dětem říkala, aby nebyly smutné, protože teď budeme mít tátu doma minimálně pár dalších týdnů, což je parádní, protože to se nám normálně neděje,“ vysvětlila manželka zpěváka.

Je prý semivegetarián

V rámci zmíněného rozhovoru pro Novinky padl i dotaz na to, zda ho jeho vegetariánství při tak velké fyzické zátěži neunavovalo. Prý to bylo naopak.

Richard Krajčo je již 10 let vegetarián a prý mu to velmi svědčí. Uvažoval o tom již dlouho, ale nechtělo se mu hledat recepty a přiznává, že dost často jedl na benzinkách, kde se kvalitní bezmasé jídlo dá sehnat těžko.

Stimul k tomu, aby to nakonec zkusil, mu dala manželka Karin, která je vegetariánkou již dvacet let.

„Zpětně vidím, že mě maso zatěžovalo, po každém masitém jídle jsem byl unavenější, než bych býval potřeboval,“ říká a zároveň dodává, že svůj životní styl nikomu nevnucuje.

Zato ostatní jej mají tendenci poučovat o tom, jaký je vlastně vegetarián.

„Přiznám se ale, že občas si dám rybu, kvůli čemuž jsem byl v jedné facebookové skupině poučen, že nejsem plnohodnotný vegetarián, ale jen takzvaný semivegetarián,“ prozradil.

Zdroje: Novinky, Život v Česku, Super, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články