Scarlett Johansson měla v mládí k nejpřitažlivější herečce světa daleko. Její devadesátkový vzhled vás vyděsí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
scarlett johansson
scarlett johansson

Scarlett Johansson je považována za jednu z nejkrásnějších žen světa a pravidelně vyhrává ankety o nejvíc sexy herečku. V dospívání měla ale Scarlett do prvoplánové krásky daleko. Do své podoby musela prostě dozrát.

Její krása rozhodně není prvoplánová, přesto už dlouho je Scarlett Johansson považována za dospělou a zralou ženu. Tedy na rozdíl od svých hereckých kolegyň, jako jsou Natalia Portman, Keira Knightley či Audrey Tautou, které stále vypadají jako holčičky.

Herečka se do světa herectví pustila už jako malinká. Známou se stala díky filmu Zaříkávač koní, přestože to byla už její sedmá role.

Dívka s vlastním názorem

Do profesionálního světa přišla už v osmi letech a od útlého věku spolupracuje se svou matkou, která jí dělá manažerku. Spolupráci s Melanie Johansson si herečka nemůže vynachválit.

Ani jeden z jejích prvních dvou filmů neměl moc velký úspěch, přestože byl nadupán hvězdami. Dívce se ani nelíbilo, když se hvězdy chovaly hloupě jen proto, že hrály s dítětem. Ostatně, mladá herečka nikdy neměla problém říct, co se jí nelíbí a co jí vadí.

Zdroj: Profimedia

Jako malá byla přesvědčená, že žije obyčejný život. Vyrůstala v obyčejné rodině, kde se její rodiče v jejích třinácti letech rozvedli, chodila do školy, měla spoustu kamarádů. Až po několika letech si uvědomila, že není normální, když si ji lidé fotí a ona o sobě pak čte v časopisech. I to je důvod, proč o svém soukromí kráska dnes skoro nemluví.

Vlasové proměny jí nejsou cizí

Scarlett byla vždycky krásnou dívkou, ale do té pravé hollywoodské hvězdy měla daleko. Její zářivý úsměv zdobila rtěnka, která ji ale dělala mnohem starší.

Tmavší vlasy jí sice slušely, ale rozhodně je to pravé ořechové blond barva, kterou se pyšní nyní. Přestože vlasové proměny jí nejsou cizí, třeba jako Black Widow se ukazuje v zrzavohnědé barvě.

Na rozdíl od mnoha žen jí sluší snad jakákoliv délka vlasů. Klidně může mít vlasy ostříhané na ježka, ale skvěle vypadá i v kadeřích po ramena.

Šik rozcuch jí ale přeci jen sedí možná nejvíc. I k němu si musela dojít a ukázat, že i s krátkými vlasy můžete opanovat první příčky žebříčku nejkrásnějších žen.

Stylista jí pomohl

Herečka ušla dlouhou cestu hlavně ohledně svého módního vkusu. V minulosti na sebe byla schopná vzít kdejaký model, zkombinovat barvy a materiály, které k sobě nikdy neseděly. Za módní ikonu ji dřív nikdo moc nepovažoval. Až po práci se stylisty se naučila, co jí sluší a co z ní dělá elegantní krásku, která je na společenských akcích za hvězdu.

Nejen její herecký talent, ale i vzhled mohl za to, že byla v minulosti označována za nejlépe vydělávající herečku. Mohla za to především série Avengers, kde Scarlett ztvárnila Black Widow.

V loňském roce ji sice přeskočila Jennifer Lawrence, ale vzhledem k tomu, že jako Black Widow čeká na samostatný snímek, je možné, že se na první příčku z té druhé zase vrátí. Nikoho by to nepřekvapilo. Scarlett je v životní formě.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články