Scarlett Johansson má dvojče, které jí z oka nevypadlo. Přesto na něj budete koukat s otevřenou pusou

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
scarlett johansson 1
scarlett johansson 1

Nevěřili byste, kolik známých osobností má dvojče. Z televizních obrazovek můžete například znát Olsenovy sestry, nejslavnější dvojčata světa. Jiné osobnosti se pak na veřejnosti se svým dvojčetem moc neukazují. To platí například u představitelky Black Widow Scarlett Johansson a jejího bratra Huntera. O koho vůbec jde a jak podporuje svou slavnou sestru?

Scarlett Johansson se na červeném koberci v minulosti představila s různým doprovodem. Doprovázel ji třeba její bývalý manžel Ryan Reynolds nebo blízcí kamarádi.

Málokdy se Scarlett objeví na velkých akcích sama. Jeden muž, který se po jejím boku ukazuje stále dokola, je její dvojče, bratr Hunter.

Méně známý sourozenec však není o nic méně působivý. I když se neobjevuje v uměleckém světě, jeho jméno je známé v jiném odvětví.

Hunter je starší a vyšší než Scarlett

Dvojčata se narodila v roce 1984 v New Yorku. Hunter, který se narodil o tři minuty dříve než Scarlett, je skoro o třicet centimetrů vyšší. Je těžké přehlédnout jejich výškový rozdíl, když společně kráčí po červeném koberci.

Hunter se nerozhodl pro kariéru v uměleckém průmyslu, ale v politice.

V roce 2008 pracoval na kampani prezidenta Baracka Obamy a na jeho znovuzvolení. V minulosti také pracoval pro významné politiky v New Yorku.

Na Hunterově instagramovém účtu můžeme vidět, že si rád zasportuje. O fotky, na kterých cvičí, nebo zdolává půlmaratony, rozhodně není nouze.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hunter Johansson (@hunterjo)

Jak spolu tito dva vycházejí?

Vypadá to, že Hunter si skvěle rozumí s manželem své sestry Colinem Yostem. V roce 2019 spolu přidali fotografii, na níž společně pracují na umisťování solárních baterií v Portoriku.

Jelikož jsou si Hunter a Scarlett velice blízcí, je důležité, že si Hunter rozumí i s Colinem.

Díky omezení akcí z důvodu pandemie si Scarlett a Colin uspořádali soukromou svatbu v Palisades v New Yorku.

Na svatbu pozvali pouze nejbližší přátele a rodinu. Je tedy jisté, že bratr Hunter na svatbě nechyběl.

Hunter se aktuálně věnuje své firmě, která se stará o instalování solárních generátorů a baterií, které při výpadku proudu pomáhají držet provoz budov integrovaných záchranných složek.

Dalo by se tedy říct, že tento fešák je velkým hrdinou!

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články