Scarlett Johansson a Jessica Biel měly před 23 lety k přitažlivým herečkám daleko. Tady je důkaz

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jessica Biel a Scarlett Johansson
Zdroj: Profimedia

Obě jsou krásné, obě jsou úspěšné a oběma leží celý svět u nohou. Řeč je o Jessice Biel a Scarlett Johansson. Tyhle dvě hvězdné herečky se znají už několik let a nedají bez sebe ránu ani v dospělosti.

Hollywood občas umí překvapit. A to i v případě amerických hereček Scarlett Johansson a Jessicy Biel. Je to neuvěřitelné, ale tyhle krásky se znají už pěknou řádku let. Přesněji minimálně od roku 1998, kdy se společně vesele fotily.

Nedají bez sebe ránu

Scarlett bylo v té době čtrnáct, Jessice šestnáct let. Obě měly svou kariéru teprve před sebou, ale už v tu dobu by s klidem mohly dělat modelky.

Ani jedna netušila, kam se jejich životy budou ubírat a že se v budoucnu budou hodně setkávat. Už v té době to ale byly velké kamarádky, které bez sebe nedaly ani ránu.

Kamarádství jim ostatně zůstalo i do dospělosti, i když se zřejmě nemohou vídat tak často, jak by chtěly. Scarlett ale není jediná slavná kamarádka krásné Jessicy. Mezi další patří třeba Adam Sandler či Chris Evans.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vintage Nostalgia ? (@vinostalgia)

Láska z videoklipu?

Holky se mají rády i vzhledem k tomu, že současný partner Jessicy Justin Timberlake možná chodil i se Scarlett.

Zpěvák má na svém kontě totiž spoustu slavných partnerek, jednou z nich byla třeba i Britney Spears. A některé z jeho partnerek si zahrály i v jeho videoklipech.

Scarlett se objevila v klipu k písničce What Goes Around… Comes Around. Média začala ihned spekulovat o jejich vztahu, ale ani jeden z nich jej tehdy nepotvrdil.

Scarlett však v minulosti střídala partnery jak ponožky, tudíž by se zřejmě nikdo nedivil, kdyby i Justin prošel její náručí. Nicméně to přátelství obou krásných hereček zřejmě neovlivnilo.

Justin a Jessica se v roce 2012 vzali a mají spolu dva syny. Jejich láska přetrvává, přestože se na konci roku 2019 dostaly na veřejnost fotky Justina, jak se vodí za ruku se svou hereckou kolegyní. Jessica mu ale všechno odpustila a výsledkem je jejich druhý syn.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články