Šárka Vaňková vyrostla do krásy. Tatam je hubená teenagerka, už je z ní dospělá žena

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
sarka vankova
Zdroj: Profimedia

Šárka Vaňková patřila v roce 2004 k výrazným postavám pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. Ve finále totiž bojovala s Anetou Langerovou, nakonec ale skončila stříbrná.

Nyní už je to dospělá žena, která sleduje nováčky, co se do soutěže také přihlašují. Jak ale sama řekla, do podobného formátu už by nikdy nešla. Dnešní talenti totiž potřebují mít kolem sebe dobré lidi, kteří jim pomohou v kariéře. A potřebují také skvělou písničku, se kterou zabodují.

Šárka dospěla a hudbě se věnuje jen jako koníčku

Šárka ve svých 17 letech odstartovala skvělou kariéru. Během let se pak postupně vypracovala, hraje v několik muzikálech, ale také si prošla několika postelemi slavných hvězd českého showbyznysu. Vidět jste ji mohli například po boku Sámera Issy nebo Daniela Hůlky.

S Hůlkou se nedávno dala znovu dohromady, ale jenom kvůli muzikálu, kde oba dostali hlavní roli. Ani jeden s touto situací neměl problém a jejich spolupráci si každý pochvaluje. Kromě toho si také zahrála ve filmu Panic je nanic, i když s herectvím neměla žádnou zkušenost.

Byla velmi mladá, když získala obrovskou slávu. Po jejím úspěchu v soutěži pak natočila hned dvě desky, ale poté o ní dlouho nebylo vidu ani slechu. Stáhla se do ústraní, ostatně podobně skončilo mnoho jejích kolegů ze SuperStar.

S Danielem Hůlkou hraje v představení Robinson Crusoe, ale zpěv a herectví bere jen jako koníček. Naplno se totiž věnuje „normální“ práci – pracuje jako obchodní zástupkyně ve firmě, která se zabývá vlasovou kosmetikou, píše server kafe.cz.

Svou práci miluje, zpěv pořád bere jako koníček

A na svou práci si vůbec nestěžuje. Vedle sebe by na navíc měla mít nového, o něco staršího partnera a vypadá to, že její život konečně dostal směr, který chtěla a plánovala. Nedávno se s jinými hvězdami potkala na charitativní akci v Praze.

Neváhá se zúčastnit ani srazů, kde se může vidět se svými kolegy právě z první série SuperStar. Do finále s Anetou Langerovou se dostala například přes Juliána Záhorovského nebo Sámera Issu, který byl také velkou postavou této řady a s mladičkou Šárkou byl často spojovaný.

Dnes vypadá Šárka skvěle. Nechala si narůst vlasy, už to není vyhublá puberťačka se stydlivým výrazem. Je to dospělá žena, která si splnila sen a věnuje se naplno tomu, co ji baví. A když si sem tam odskočí k muzikálu, je to příjemná změna.

Zdroj: kafe.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články