Šárka Rezková se musela vyrovnat se smrtí manžela i bipolární poruchou. Navíc se po 18 letech rozešla s přítelem

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
sarka rezkova
Zdroj: Nextfoto

Country zpěvačka Šárka Rezková to má poměrně těžké. Od psychické nemoci, přes tragické události, až po rozchod s dlouholetým přítelem, který proběhl letos. V životě jí prostě přichází jedna rána za druhou.

Smrt bývalého manžela

Snad nejhorší událost v jejím životě, se kterou se zpěvačka svým způsobem nemůže smířit dodnes, byla smrt bývalého manžela. Manželství s Jiřím Brabcem trvalo jen rok a skončilo tragicky jeho sebevraždou. Zastřelil se v pronajaté chatě. To byla pro jeho manželku veliká rána.

„Nemohla jsem se s tím smířit a v podvědomí je to pořád. Občas mi ukápne slza, ale pak si řeknu, že to tak mělo být. Jsou dny, kdy si nevzpomenu, a jsou dny, kdy se do toho ponořím. Náš vztah byla Itálie, ale ta láska tam byla. Oba jsme složitý osobnosti,“ vyjádřila se pro Český rozhlas Region.

S Jirkou má i jednoho syna, svého v pořadí už třetího, ten ale nestihl svého otce ani poznat. Vychovával ho Mirek, který zpěvačce po smrti manžela pomáhal, a postupem času s ní začal žít. Syn je Jirkovi prý velmi podobný, nejenom vzhledem, ale také povahově a talentem. Hraje na klavír.

Psychickou nemocí se zpěvačka netají

Dlouhé roky trpí bipolární poruchou, která způsobuje periodické stavy nálad. Až když začala přemýšlet nad sebevraždou, přinutilo ji to vyhledat odbornou pomoc a začít se léčit. Naštěstí jí zabrala hned první antidepresiva, která vyzkoušela.

„Dřív jsem to neprezentovala, ale spousta lidí má problémy. Kdo to neprožil, nepochopí. Já třeba vypadám spokojeně, ale problémy držím v sobě. Proto jsem dělala osvětu, ať si lidi nechají pomoc, když je jim zle. Takže pokud máte problémy, řešte to u odborníků,“ promluvila o své nemoci.

Rozchod po dlouhých letech známosti

A aby toho nebylo na Šárku málo, přišel letos rozchod s Mirkem, se kterým byla dlouhých 18 let od manželovy smrti. Po půl roce trápení se snaží brát událost s nadhledem. „Rozchod jsem zvládala blbě, ale zvládla jsem to. Slušně se spolu bavíme, vycházíme spolu, doděláváme nějaké pracovní věci. Myslím, že to celkem jde,“ svěřila se Super.

Špatně snášela také stěhování z přítelova domu do bytu bez balkónu. Hodně se jí stýská po zahradě a čerstvém vzduchu. Přemýšlí, že by si určitě chtěla ještě domeček pořídit.

Zdroje: Super, Region rozhlas, Aha!

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články