Šárka a Ondřej Krausovi se ukázali ve společnosti. Jejich zamilované pohledy nešlo přehlédnout

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sarka vaculikova krausova
Zdroj: Profimedia

Ona je herečka, kterou lidé znají ze seriálu Ulice, on je bratr herce Martina Krause. Šárka Krausová (za svobodna Vaculíková) a Ondřej Kraus tvoří nový manželský pár a po nějaké době se spolu ukázali na veřejnosti. Jaká byla veselka a jak jim to po sňatku klape?

Svatba proběhla podle serveru Expres ve velkém stylu. Šlo o mejdan pro velkou rodinu, takže se není čemu divit. Po svatbě se ale v životě novomanželů příliš nezměnilo.

„Myslím si, že pro nás se nezměnilo vůbec nic. My jsme si více než tu svatbu vlastně užili den po ní, kdy nám to najednou začalo docházet, a teď se snažíme si užít každý den,“ řekl pro Expres Ondřej.

Dodal, že nijak neprožívá ani to, že se dva herecké rody stmelily dohromady. „My jsme si se Šárkou řekli, když jsme se seznámili, jestli nějak nerozšíříme ty naše herecké větve. Že bychom do toho mohli praštit, ať spojíme rodiny Krausových a Vaculíkových, a ono z toho třeba něco vznikne,“ zasmál se.

Herecký kolega

Dohromady je svedlo nečekaně herectví. A tak trochu i pandemie koronaviru.

„Ondra byl můj kolega ve Vinohradském divadle, ale nikdy by mě nenapadlo, že by o mě měl zájem. V našem případě může za všechno covid, dal nás dohromady. Začali jsme si psát, volat si a povídat si o všem možném a já skrze toto zjistila, že jsme si bližší, než jsem si myslela,“ říká o svém seznámení s partnerem Šárka.

Ta přiznává, že dříve ji ani nenapadlo, že by mohla být romantička, díky Ondrovi si ale uvědomila, že v sobě má skryto mnoho povah, které sama neznala. A ty díky němu mohla objevit a stále objevuje.

I když už mají po svatbě, stále jeden druhého i sami sebe dovedou překvapit.

sarka ondrej krausovi

Zdroj: Profimedia

Zamilovaný pár

V neděli se Šárka s Ondřejem objevili na představení s názvem Milena má problém, které mělo svou premiéru v pražském Divadle Metro.

A na první pohled bylo vidět, že tihle dva k sobě patří a jen tak něco je nerozdělí. Jejich zamilované pohledy se totiž nedaly přehlédnout.

Ondra dorazil v džínách, bílé košili a slušivém elegantním saku, Šárka zvolila černé kalhoty a bílou halenku. Oba působili spíše ležérně oblečení, bylo vidět, že si chtějí představení vychutnat naplno a v pohodlí.

Především z nich ale byla cítit pohoda a zamilovanost. Kdokoli se na ně podíval, mohl konstatovat, že mají vynikající náladu.

A to nejen díky představení, na které se přišli podívat, ale především díky tomu, že jsou ve společnosti spolu a mohou si užívat podívanou v divadle ruku v ruce.

Zdroj: iDNES, Expres, Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články