Sarah Jessica Parker se vdávala v černých šatech, protože se cítila trapně. Kdyby to mohla změnit, chtěla by krásné bílé šaty

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Srah Jessica Parker
Zdroj: Profimedia

V seriálu Sex ve městě kontroluje Sarah Jessica Parker každou část svého outfitu, který musí být sladěný do posledního detailu. Ve skutečném životě se ale herečka styděla vybrat svatební šaty. Vdávala se proto v černých šatech, které našla v prvním obchodě, kolem kterého šla. Naštěstí jsou ale šaty to jediné, co by na svatbě změnila.

Sarah Jessica Parker si svého manžela Matthewa Brodericka brala v roce 1997 a všechny tehdy zarazilo, že namísto bílých svatebních šatů oblékla černé koktejlové šaty.

Místo večírku svatba

„Prostě jsem se příliš styděla, že bych trávila čas hledáním svatebních šatů,“ vysvětlila výběr v roce 2016 v show Andyho Cohena.

„Bylo mi příliš trapně se vdávat v bílém a s Matthewem jsme nechtěli, aby nám lidé věnovali tolik pozornosti,“ vysvětlila později v rozhovoru pro časopis Marie Claire.

Nutno podotknout, že celá svatba byla právě proto, aby se na veřejnost nedostaly tajné informace o svatbě, tak trochu netradiční.

Pozvánku obdrželo sto hostů, kteří ale nebyli pozváni na svatbu, nýbrž na večírek. Když však dorazili do centra Angel Orensanz na Lower East, byli pohoštěni výměnou slibů od dvojice, kterou oddala Broderickova sestra Janet Broderick Kraft.

V té době to herečka považovala za skvělý nápad, ale nyní přiznává, že rozhodnutí pojmout to jako večírek lituje. Co by udělala jinak, kdyby mohla vrátit čas?

„Vzala bych si krásné, slušivé svatební šaty, jaké jsem měl mít ten den,“ řekla v Today Show, jak by to udělala nyní.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SJP (@sarahjessicaparker)

Šaty jsou jediné, čeho lituje

Ačkoliv to ona vnímá jako špatné rozhodnutí, její šaty inspirovaly mnoho dalších nevěst. O to více je překvapivé, že šaty dokonce ani nebyly dělané na zakázku.

„Byl tam obchod, který se mi líbil a který jsem znala, a prostě jsem šla a sehnala vše, co měli pověšené,“ dodala v show Andyho Cohena, jak k šatům a všemu dalšímu přišla.

Dodala navíc, že se jednalo o první šaty, na které se podívala.

Ačkoliv by šaty nejraději změnila, je to jediná věc, která ji trápí. Se vším ostatním je spokojená a s manželem jsou i po třech dětech a mnoha společných letech spokojení.

A jak uvedla pro Harper’s Bazaar, může za to fakt, že svůj vztah s nikým nerozebírají a nediskutují o něm.

Zdroje: People, Marie Claire, Today Show, Harper’s Bazaar, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články