Sara Sandeva se vrací do rodné země kvůli svatbě. Nebyla tam už 2 roky

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Sara Sandeva
Zdroj: Nextfoto

Sara Sandeva má makedonské kořeny a Makedonie je zároveň její rodnou zemí. Nyní má možnost se do země vrátit a navštívit rodinu. A důvod je to navíc velmi krásný – svatba. Herečka neskrývá nadšení, že se bude mít možnost po dvou letech setkat se svou rodinou. Kvůli pandemii onemocnění covid-19 a s ní souvisejícími restrikcemi v oblasti cestování totiž za rodinou nemohla.

Herečka je již nějaký ten pátek ve vztahu s Jakubem Prachařem. Seznámili se díky seriálu Dvojka na zabití a od té doby jsou dvojka i v životě.

Dvojka občas na zabití

Svůj vztah nemají potřebu prožívat veřejně. Dlouho se dokonce spekulovalo, zda jsou opravdu spolu, nebo se jednalo jen o aférku. Sara s Jakubem však spolu jsou a nutno podotknout, že tvoří krásný pár.

Před 6 týdny odjela Sara na dovolenou do Mexika a spekulovalo se, zda náhodou nedošlo k rozchodu. Jakub se však po pár dnech k herečce přidal a sdíleli zamilovaný snímek, aby všechny přesvědčili, že je u nich vše v pořádku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jakub Prachar (@jakub_prachar)

Proč vůbec vznikly spekulace, že by se mohli rozejít? Může za to hádka, ke které mezi nimi došlo na veřejnosti. Svědek, který dvojici potkal, vylíčil pro Aha!, že se dvojice velmi ošklivě hádala. Z úst Jakuba Prachaře mělo padnout: „To ses snad úplně pos*ala!“ Svědek dále uvedl, že Sara neměla daleko k slzám a šla metr za svým partnerem, který šel naštvaně před ní.

Svatba na Balkáně

Sara Sandeva si posteskla, že kvůli pandemii onemocnění covid-19 nemohla navštěvovat rodinu tak často, jak by chtěla. Dokonce tam nyní nebyla již 2 roky.

Jak jsme již zmínili, důvod její letní návštěvy je svatba. A kdo že se to bude vdávat? Nebude to svatba v pravém slova smyslu. Jedná se totiž o zlatou svatbu babičky a dědečka. Sejde se tam tedy celá rodina, aby s nimi toto jubileum oslavili.

Svatby na Balkáně jsou známé tím, že jsou velké a sjíždějí se na ně i lidé z okolí. Bude to tedy jistě velká oslava!

Ke svým makedonským kořenům sdělila herečka v rozhovoru pro Blesk: „Makedonie ve mně je a myslím si, že bude celý život, cítím se být stále Makedonkou, ale velmi ovlivněnou Českem a českou kulturou. Tím, že mám oba rodiče Makedonce, tak ta výchova je opravdu víc balkánská, makedonská.“

Rodina si po přestěhování do České republiky otevřela bistro, které provozuje do dnes. A Sara s nadsázkou v rozhovoru dodala: „V rodinném bistru pořád pomáhám, tam nikoho nezajímá, že jdu z role do role.“

Zdroje: Blesk, Frekvence1, Aha!

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články