Sara Sandeva: Simona Stašová na první premiéře udělala něco, co by jiná herečka neudělala

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Sara Sandeva
Zdroj: Profimedia

Herečka Sara Sandeva si aktuálně plní svůj cestovatelský sen a užívá si na Bali. Partnerka Jakuba Prachaře tak trochu možná i utekla aktuálnímu dění, kdy se její partner opět handrkuje u soudu s Agátou Hanychovou. Pamatujete si ale na herecké začátky této pohledné herečky? Coby nezletilá otěhotněla v Ulici a Simona Stašová ji poctila krásnými slovy při její první filmové premiéře.

Sara Sandeva se proslavila díky seriálu Ulice, kde ztvárnila postavu mladé Skyler, která nečekaně otěhotní. Poté seriál opustila, protože se chtěla věnovat filmům.

Po Makedonii se jí stýská

Herečka má makedonské kořeny a přestěhovala se do Čech s rodiči. Za tuto možnost je sice vděčná, ale po rodné zemi se jí stýská.

„Makedonii miluji, je to nádherné místo plné pozitivní energie, se kterou se dvakrát do roka vracím do Čech. Mám tam babičky, dědečky, kamarády. Stýská se mi po nich, ale Česko mi dalo možnosti, které bych v Makedonii neměla. Takže jsem ráda, že tu můžu s rodiči žít,“ prozradila v roce 2017 pro iDNES.

Sara si dokonce na předminulé Vánoce pozvala celou rodinu z Makedonie do Čech. Jen to nevyšlo tak, jak úplně doufala.

„To to máte všechno naplánovaný. Jak vám přiletí rodina z Makedonie, že budete celý Vánoce doma, a pak vám dají vízum, druhý den pošlou letenky a po štedrovečerní večeři jedete na letiště. Se scénářem v tašce a hlavní rolí ve filipínském filmu,“ uvedla Sara s tím, že rodinu tedy nechala v Čechách. Ale stihli předtím fotku ve vánočních pyžamech, takže vzpomínku má.

V Čechách už ale zapustila kořeny a návrat domů tak v jejím případě nehrozí. Jaké ale byly začátky u filmu? Setkala se se závistí starších kolegyň, nebo dokonce s nějakou nevraživostí?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sara Sandeva (@sarasandeva)

Simona Stašová jí byla oporou

„Říkám, já jsem měla opravdu štěstí na to, že to byly dámy, který jako tohle vůči mně neřešily, a naopak jsem s nima měla krásný dlouhý promluvy v šatnách,“ prozradila Sara v pořadu Face 2 Face.

Mluvila zejména o natáčení filmu Život je život, kde ztvárnila dceru Ondřeje Vetchého a Simony Stašové.

Již po natáčení filmu pěla ódy na to, jak se k ní herci chovali. Zejména vyzdvihla profesionální chování Stašové a Vetchého. A právě herečku Simonu Stašovou nyní zmínila i během vzpomínek v rámci zmíněného pořadu Face 2 Face.

„Simona Stašová na mojí první velký premiéře, kde jsem vůbec nevěděla, co to premiéra je, tak mě vzala kolem ramen a ve chvíli, kdy na nás byly novináři nalepený, což samozřejmě pro 16letou holku, která to vůbec nezažila, je takovej šok, tak ona mě opravdu chytla a tenkrát jim řekla: Tuhle holku si zapamatujte. Což prostě neudělá každá herečka,“ řekla s tím, že ji to dodnes dojímá.

Zdroje: Facebook, iDNES, Instagram, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články