Sára Affašová je sexy i těsně před porodem. Z fotky byste skoro nepoznali, že je již v 9. měsíci

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Affasova Donutil
Zdroj: Profimedia

Porod se kvapem blíží, byteček zrekonstruovaný, tak teď je čas začít si to těhotenství užívat. A Sára Affašová to vzala ve velkém stylu! V devátém měsíci ukázala fanouškům, že stále umí být velmi sexy.

Má syrské kořeny, ale arabsky neumí

S partnerem Martinem Donutilem, synem herce Miroslava Donutila, se těší na prvního společného potomka. Jak Sára prožívá své první těhotenství?

„Už se moc těšíme. Zatím si s miminkem povídáme, Martin nám večer čte a ono kope a mele sebou ostošest. Dočkat se samozřejmě nemůžou i prarodiče, hlavně babičky. Na ně my tak trochu spoléháme s hlídáním. Od ledna bych měla nastoupit zpět do divadla, tak budeme moc rádi za každou pomoc,“ přiznala své plány po porodu.

Herečka se v jednom z rozhovorů rozpovídala i o svých syrských kořenech. Tatínek se prý snažil, aby měla základy islámské kultury a chodil s ní do mešity na Černém Mostě, ale vzdorovitá Sára tam nakonec chodit přestala.

Stejně tak se její otec snažil, aby uměla arabsky, s čímž také neuspěl. Toho teď Sára lituje, protože se arabsky prý nedomluví a rozumí jen něco málo.

S partnerem sdílí jednu zamilovanou fotku za druhou a nedovedla by si představit, že by se o něj měla dělit. Co si tedy herečka myslí o polyamorii, která je právě v islámských státech velmi rozšířená?

„Co si myslím já, je dost nepodstatné, a je každého věc, v jakém vztahu chce žít. Já bych to ale nedokázala a řekla bych, že si lidé stejně musí ve výsledku ublížit. Nebo na to jeden z nich doplatí,“ řekla.

Těsně před porodem, ale stále sexy

Jméno pro miminko, jehož pohlaví znají, ale nechtějí veřejně prozradit, už mají vybrané. Sára říká, že znala pohlaví ještě předtím, než jim ho sdělil lékař.

„Zdálo se mi o miminku, držela jsem ho v náručí a ptala se, co tedy je, jestli holčička nebo chlapeček. Miminko roztáhlo nožičky a já od té doby věděla, co čekáme. Následně nám pohlaví pan doktor potvrdil,“ svěřila se se svým snem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sára Affašová (@saraaffasova)

Pokud bychom však vycházeli z babských rad, tak herečka určitě čeká chlapečka. Děvčátka totiž prý maminkám berou krásu a to se o Sáře rozhodně říct nedá.

Zatímco mnoho jiných maminek v 9. měsíci sotva chodí a cítí se opuchlé, Sára vypadá naprosto fantasticky! Sexy fotka, kterou dala na svůj instagram, ukazuje, že i těsně před porodem lze vypadat stále sexy.

Zdroje: iDNES, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články