Sandra Pospíšilová se rozhodla budovat kariéru, na dovolenou letos nepojede

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Sandra 1
Sandra 1

Krásná moderátorka Sandra Pospíšilová se minulý rok věnovala hlavně rodině a plánování svatby. Letos má před sebou obrovskou pracovní výzvu, které bude možná muset obětovat více času na úkor rodiny.


Logisticky náročná činnost

„Tento rok bude ve znamení velké moderátorské zkušenosti, protože na Primě bude startovat úplně nový zpravodajský kanál CNN Prima news, a já dostala příležitost být u toho,“ prozradila kráska z odpoledních zpráv na Primě Sandra Pospíšilová. Spolu s dalšími pracovními závazky by se to mohlo zdát jako opravdu velké sousto pro maminku dvouleté holčičky Emily.

Sandra se o svou rodinu ale nebojí, i když přiznává, že plány na dovolenou musela kvůli práci odložit na neurčito. S perfektní logistikou a partnerem po boku se prý nejedná o zásadní problém: „Asi každá pracující maminka potvrdí, že zvládnout rodinu i práci je v podstatě jako mít práce dvě. Ale s dobrou organizací času se to dá. A taky je skvělé moct se spolehnout na drahou polovičku,“ říká s úsměvem.

Zdroj: Sabon

Čas na důležité rituály

Kromě času na práci a na své nejbližší si zvládá blondýnka najít i čas sama na sebe a ostatním ženám radí to samé. „Každá z nás by si měla vědomě udělat čas a dopřát si to, co jí dělá radost. Některou potěší nový kousek do šatníku nebo kosmetické taštičky, jinou zase, když ji ostatní nechají v klidu přečíst knihu nebo si alespoň vypít víno. Hýčkání je důležité, zasloužíme si ho.

Já mám své večerní kosmetické rituály. Když je čas, dám si vanu, když ne, alespoň se ve sprše podle nálady rozmazluji různými vůněmi sprchových olejů Sabon. Nikdy neopomenu důkladný odličovací rituál a úplně na závěr před spaním se namažu oblíbenými séry a krémy,“ popisuje svůj čas pro sebe Sandra.

Autor: Sára Vojtěchovská


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články