Sandra Pogodová šla během jógy donaha. Podívejte se na její pružné tělo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Sandra Pogodova
Zdroj: Profimedia

V období pandemie začala většina lidí s domácím cvičením. Najít si ovšem toho správného trenéra může být pěkný oříšek. Pokud se vám do dnešního dne nepodařilo najít ta správná cvičební videa, můžete vyzkoušet zajímavé cviky známé herečky Sandry Pogodové. Ještě se u toho pobavíte.

Sandra Pogodová je česká herečka. V mládí začala hrát v Divadle ABC, později se pak rozhodla pracovat v jako au-pair v New Yorku. Po životě v USA se vrátila k herectví a dodnes účinkuje v pražských divadlech.

Zacvičte si s herečkou

Sandra má za sebou nespočet rolí ve filmech a seriálech. V minulosti se objevila například ve filmu Doktor od jezera hrochů, Líbáš jako Bůh, v seriálech Helena, Vyprávěj nebo Rodinná pouta.

Fanoušci si Sandru velice oblíbili. Herečka s nimi komunikuje prostřednictvím sociální sítě Instagram a na svůj profil přidává samé zajímavé příspěvky. Jedním z hitů, které na profilu herečky frčí, je cvičení jógy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sandra Pogodová (@sandrapogodovaofficial)


Nejedná se však o běžnou jógu, ale o jógu, při které jste zcela nazí. Sandra se toho nebojí a každý díl pravidelného cvičení obohatí nejrůznějšími vtípky. V jednom z posledních videí například fanouškům ukázala, jak si doma vyrobit domácí bar.

Trend v zimním období

Stejně tak, jako spousta známých osobností, i Sandra se připojila k trendu letošní zimy. Společně se Simonou Babčákovou se připojila ke kampani za ukončení těžby a spalování uhlí.

Holky to samozřejmě pojaly humorným způsobem, Simona se ovšem do vody vlézt neodvážila.

Sandra je však na otužování zvyklá. Na svém instagramovém profilu se s fanoušky podělila o několik videí, ve kterých si užívá ledovou koupel. Žádný bacil si na Sandru nepřijde, otužování je totiž skvělým pomocníkem k silnější imunitě.

Život au-pair dal herečce pravděpodobně odhodlání cestovat. Po zážitcích za velkou louží se vypravila například na cestu stopem po celé Evropě, vyrazila také do Thajska, Vietnamu a Kambodži.

Zajímalo by nás, ve které z navštívených zemí načerpala nápad na vtipnou jógu.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články