Sandra Pogodová si po několika letech užívá opalování na moři. K zakrytí svých předností použila vlasy

od Raina Tomanová
1 minuta čtení
sandra pogodova
Zdroj: Nextfoto

Herečka Sandra Pogodová po několika letech vyjela k moři. Užívá si na dovolené, a jak je patrné, rozhodně se nebojí vystavit se na plachetnici nahá. A její úsměv vám sebere dech.

Sledujícím na instagramu se rozhodla ukázat samu sebe. Ve videu, které sdílela, je vidět, že si pohodovou dovolenou více než užívá. A nebála se ukázat polonahá! Na plachetnici odpočívala nahoře bez, ale vnady jí zakrývaly vlasy. I tak si ale fanoušci „pochutnali“.

Snímky z dovolené potěšily fanoušky

„Tři roky jsem nebyla u moře, ale to čekání stálo za to. Dovolená na moři je totiž o dost jiná než dovolená u moře. Plavba na plachetnici je božský zážitek,“ usmívá se na snímcích herečka, která zveřejnila také video nahoře bez.

Mužská část fanoušků si ale na nic nepřijde, protože Pogodová má dlouhé vlasy, které využila k zakrytí svých předností. Na hlavě má klobouk, plachetnice je v pohybu a ona si užívá pocitu svobody.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sandra Pogodová (@sandrapogodovaofficial)

Uhlídala své vlasy na kývající se lodi?

Takový odpočinek by potřeboval každý z nás. Během dovolené Sandra odhalila i svou sbírku plavek, protože na ostatních snímcích je vidět, že je hodně střídá. Na plachetnici však nebylo bezvětří, takže si herečka užila i trochu adrenalinu.

V komentářích si pak sympatická herečka mohla přečíst spoustu komplimentů na její osobu. „Moc vám to sluší, nenamalovaná vypadáte naprosto skvěle,“ netají se nadšením jedna z fanynek. „Milá Sandro!!! Vypadáte báječně! Vy jste ukecala čas a vrátila se o 25 let zpět,“ zní další.

Na videu je znát, že je i malinko nervózní, a to právě kvůli větru, který kolébal s lodí a zároveň i s herečkou, která tak své vlasy i vnady musela hlídat, aby se neukázalo světu něco, co nechce, aby viděl. Pogodová to ale bere s humorem, kterým vyniká.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články