Sandra Pogodová oslavila jaro koupačkou na Evu. Fanoušci ji oceňují a inspirují se

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Sandra Pogodova
Zdroj: Profimedia

Sandra Pogodová je slavná česká herečka, která má na svém kontě také dvě knihy s názvem Hoď se do pogody a Buď v pogodě. Mezi fanoušky je oblíbená především svým smyslem pro humor a tím, že si umí udělat legraci sama ze sebe.

Nejprve Sandra Pogodová hrála v divadlech. Pak nějaký čas pracovala jako au pair v cizině, kde nabrala zkušenosti. Když se vrátila se do Čech, zúročila je v hereckém životě.

Uchytila se poměrně rychle, a to především v komediálně zaměřených rolích praštěných žen. Divákům se představila například v rodinných seriálech Velmi křehké vztahy, Rodinná pouta nebo Vyprávěj.

Žena mnoha tváří

Sandra Pogodová se snaží žít svůj život naplno, užívat si každé možnosti, kterou dostane, a vyzkoušet co nejvíce věcí. To dokazuje i fakt, že kromě role herečky a spisovatelky se může pochlubit i rolí zpěvačky.

V současnosti Pogodová vydala vlastní desku šansonových písní. Vystupuje také příležitostně jako DJ pod přezdívkou DJ Psovod. Sama o sobě tvrdí, že je renesančním člověkem, který se snaží dělat vše naplno.

K jejím vášním patří také cestování. To sice v současné době možné není, ale těsně před pandemií koronaviru stihla navštívit hned několik zemí, mezi které patří například Vietnam a Kambodža.

Otužování miluje

Sandra se snaží žít zdravě. A občas k tomu patří i nějaká ta šílenost, jako třeba dubnové koupání v řece. Konkrétně v řece Oslava, která je podle herečky její tajnou láskou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sandra Pogodová (@sandrapogodovaofficial)

Na svém Instagramu se pochlubila, jak se v řece otužuje. „Nikde ani noha, tak jsem tam dnes slavila jaro koupačkou na Adama, nebo spíš na Evu,“ napsala k několika fotografiím, které sdílela.

Je vidět, že i když je podle všeho voda v řece ledová, Sandra si plavání užívá. A je jasné, že takové otužování její tělo ocení. Pogodová je tak podle svých slov zase o krok blíže zdravému životnímu stylu.

Fanoušci koupačku ocenili

Většina fanoušků se shoduje na tom, že odvaha vlézt do tak studené vody by se měla ocenit. Někteří se nechali inspirovat a přemýšlí, že by brzy na nějaké to otužování také vyrazili.

„Krása, však ty plavky by jenom studily. Není nic horšího než studené plavky,“ píše jeden z fanoušků. „Jste bohyně,“ dodává další. Pochvalnými příspěvky se to na Instagramu umělkyně jen hemží.

Sandra v budoucnu ještě rozhodně má co ukázat. Její všestrannost, šílenost a zároveň touha vyzkoušet toho v životě co nejvíc je velmi inspirativní.

Zdroj: Instagram, wikipedia.org, ČSFD
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články