Sandra Bullock a Keanu Reeves do sebe byli zamilovaní a ani jeden to donedávna netušil

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Sandra Bullock and Keanu Reeves
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Když v roce 1994 diváci sledovali film Nebezpečná rychlost, měli jasno – Sandra Bullock a Keanu Reeves k sobě patří. Když to neklaplo poprvé, doufali fanoušci, že po natáčení filmu Dům u jezera už jejich láska propukne i v reálu. Herci však dali přednost dlouholetému přátelství. Ale oba přiznali, že do sebe byli zamilovaní.

Annie a Jack se spolu setkají ve velmi vypjaté situaci, kdy autobus s bombou musí stále jet a nesmí snížit rychlost. Adrenalinový film je doplněn chemií mezi hlavními představiteli, která na konci vyvrcholí ikonickým polibkem.

Všichni chtěli herce vidět spolu i v reálném životě. Ale oni našli cestu, jak přetransformovat lásku, která by nemusela být věčná, v přátelství plné respektu.

Herečka se lásce s kolegy nebránila

Herečka má za sebou pár vztahů s kolegy, ale nikdy se nejednalo o mediálně probírané vztahy jako například u Angeliny Jolie a Brada Pitta.

Mezi její známé kolegy-milence patřil například Matthew McConaughey, se kterým se dala dohromady při natáčení filmu Čas zabíjet.

S Ryanem Goslingem ji zase spojil film Vzorec pro vraždu. I zde láska přeskočila do reálného života.

Mnozí se domnívali, že tomu tak bylo i u Keanu Reevese. Bohužel pro fanoušky k tomu nedošlo.

Oba lásku přiznali

To ale rozhodně neznamená, že mezi nimi nic nebylo. Herečka totiž v roce 2018 během Ellen DeGeneres Show přiznala, že do něj byla zamilovaná a že ji rozesmíval jako puberťačku.

O dva týdny později si Ellen pozvala i herce a řekla mu o lásce, kterou k němu Sandra Bullock chovala.

„Ona evidentně nevěděla, že jsem do ní také zamilovaný,“ řekl k překvapení všech Keanu.

Láska přešla v přátelství

„Keanu je chlap, který se dle mě přátelí s každou ženou, se kterou kdy chodil. Myslím, že není nikdo, kdo by o něm řekl něco hrozného. Takže jsme možná mohli vztah zvládnout. Nevím. Ale také jsme to zvládnout nemuseli. Prostě spolu vyrůstáme na paralelních silnicích,“ uvedla herečka pro Esquire a vysvětlila tak, proč raději dává přednost velkému přátelství.

Herečka navíc dle serveru FandomWire razila pravidlo dvou týdnů. Dle něho je jednoduché se zamilovat do někoho, s kým jste zavření 2 týdny nonstop. Ale nikdy pak nevíte, zda jste s ním ze správných důvodů.

Oba o sobě krásně mluví a v rozhovorech pějí ódy na jejich přátelství. Dle herečky by to však takto nebylo, pokud by se rozešli.

A co nějaký společný film? Dokázali by si herci představit opět hrát zamilovanou dvojici?

„Je to skvělá umělkyně a člověk. A víš, myslím, že máme dobrou chemii. A bylo by opravdu vzrušující a zajímavé dostat šanci s ní znovu vystupovat,“ řekl pro VanityFair herec.

Zdroje: FandomWire, Esquire, VanityFair, Ellen DeGeneres Show,

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články