Šampion Jiří Procházka si nechal ukrást srdce krásnou tmavovláskou. O jejich seznámení vtipkuje

od Nikol Kolomazníková
2 minuty čtení
jiri prochazka
Zdroj: Nextfoto

Jiří Procházka je čerstvým šampionem UFC v polotěžké váze. V neděli 12. června ráno se zápasník MMA pustil do strhujícího souboje s matadorem Gloverem Teixeirou, kterého nakonec porazil. Stal se tak prvním českým šampionem.

Jak se říká – za každým úspěšným mužem stojí silná žena. V případě Jiřího Procházky na tom rozhodně něco bude. Přítelkyně Kamila ho dokonce doprovodila na zápas, který se konal až v Singapuru. Tam mu po celou dobu držela palce.

O jejich seznámení dříve vtipkoval

Jiří a Kamila se znají už několik let. Čerstvý šampion dokonce dříve pronesl několik vtipných poznámek na účet jejich seznámení.

„No, byl jsem prostě na nějakém galavečeru v Příbrami, měl jsem tam v kleci rozhovor. A ona si mě v ní vybrala jako psa,“ cituje Jiřího slova web Prima Ženy.

Kamila tehdy pronesla, že se jí Jiří už v oné kleci zalíbil a celou cestu domů se snažila zapamatovat, jak se onen fešák jmenuje.

Jelikož ale do té doby o zápasech mnoho nevěděla, našla si ho na facebooku a tam si dvojice začala psát. Dle Kamiliných slov ho nakonec uhnala.

Život jako na houpačce

Soužití se zápasníkem MMA asi není žádný med. Svědčí o tom i fakt, že se Jiří a Kamila před časem rozešli a nyní se opět dali dohromady.

Krásná Kamila dokonce jejich vztah popsala s pomocí zvláštního přirovnání. „Náš život je jako bonboniéra rozflákaná houpačkou. Pět let spolu nám přijde jako celý život. Za dvacet let si budu už připadat, jako kdybychom byli nesmrtelní,“ cituje sympatickou tmavovlásku Expres.

Dlouho bez sebe ale nevydrželi. I když si před časem řekli, že se jejich cesty rozejdou a každý si bude žít po svém, nakonec se k sobě vrátili.

Kamilino srdce vybojoval zpět

Když před nějakou dobou sám Procházka přiznal, že už s Kamilou netvoří pár, nejednoho fanouška tím překvapil.

Říká se, že do jedné řeky dvakrát nevstoupíš. Jak se ale ukázalo, podobným heslem se Jiří opravdu neřídí.

Rozhodl se totiž srdce krásné Kamily vybojovat zpátky. A stejně jako nedávno dokázal vyhrát nad protivníkem, i v tomto boji slavil úspěch. On a Kamila opět tvoří pár.

Zdroj: Prima Ženy, Expres, Extra

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články