Sámer Issa o vztahu s Hanychovou: Vždy byla alkoholička. Toužila po mně tehdy i její máma

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
samer issa
Zdroj: Profimedia

Je to sice už nějaký čas, co chodil Sámer Issa s Agátou Hanychovou, po letech byl ovšem pozván do podcastu, kde o celém vztahu znovu promluvil. A některými informacemi zaskočil nejen posluchače, ale pravděpodobně i samotnou modelku a také její maminku Veroniku Žilkovou.

V podcastu Moniky Binias hudebník přiznal, že s Hanychovou ho seznámil jeho manažer. Ze začátku šlo o obchodní vztah, z toho se ale nakonec vyklubalo něco víc. „Bylo to vášnivý, my jsme se milovali, byla první holka, do které jsem se zamiloval na první pohled,“ přiznal.

Žárlivý vztah

Vztah Issy a Hanychové byl podle hudebníkových slov od začátku velmi toxický. Jeden na druhého hodně žárlili. „Já jsem bydlel v přízemí a pamatuju si, že Agáta přijela autem, najela do předzahrádky a začala na mě křičet, že tam určitě mám nějakou k*rvu,“ zavzpomínal.

Doplnil nicméně, že on byl velmi podobný. Tehdy se mu to na ní ale líbilo. To, že byla ženou od rány. Po rozchodu nicméně začal o své partnerce říkat věci, se kterými ona ne vždy souhlasí. A stejně tak by se nejspíš ohradila její maminka.

Její matka mě balila

Issa v podcastu uvedl, že byla Hanychová v době jejich vztahu alkoholičkou. „Ona je hodná holka, ale byla a je alkoholička, musela mi lhát, ale já to poznal, když řekla dvě slova,“ řekl doslova.

Kromě toho také prozradil, že k němu prý jisté pocity měla i maminka Hanychové, herečka Veronika Žilková. „Sámer tam řekl informace, které nikdy nebyly nikde zveřejněné. Největší bomba je, že Veronika Žilková měla náklonnost třeba i k Sámerovi,“ prozradila u ukázky svého podcastu Binias.

Sámer si uvědomuje, že nikdy pro Hanychovou nebyl elita. Přátelé modelce údajně říkali, že je velmi nestálý, to bylo ale právě to, co ji osobně bavilo. Oba podle všeho věděli, že vztah nikdy nebude fungovat dlouhodobě.

Zdroj: Kafe, Expres, Aha!, Prima Ženy

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články