Sámer Issa a Šárková Vaňková se potkali po 17 letech. Vypadali, jako kdyby se nikdy nerozešli

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Vankova Issa
Zdroj: Borgis / Právo / Profimedia

Lásku Šárky Vaňkové a Sámera Issy kdysi sledovala půlka republiky. Jejich vztah ale skončil stejně tak rychle jako jejich tehdy bleskově nabitá sláva. Osmnáct let od prvního ročníku Česko hledá Superstar se pár znovu potkal a ukázal, že k sobě mají stále blízko.

Šárka Vaňková a Sámer Issa se v roce 2004 zúčastnili tehdy zbrusu nové pěvecké soutěže, která dostala název Česko hledá Superstar a kterou sledovala tehdy velká část obyvatelstva.

Rozešli se v dobrém

Oba skončili tehdy „na bedně“. Sámer byl třetí, Šárka dokonce druhá. Oba v sobě během soutěže našli zalíbení, a to pod silným dohledem bulváru.

Vztah jim ale příliš dlouho nevydržel. Zlá krev mezi nimi však nikdy nebyla. Příliš prostoru k setkávání ale neměli, Šárka totiž žila dlouhou dobu na Slovensku.

Když se potkají, mají si co říct

Nyní je ale zpátky v Čechách, kde občas navštíví nějakou tu společenskou akci. Na jedné z nich se nedávno potkala právě se svou první láskou.

Na akci jim to společně moc slušelo. Nestranného pozorovatele by ani nepřekvapilo, pokud by se pár rozhodl dát to znovu dohromady.

profimedia

Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

To, že si i po tolika letech rozumí, přiznala i sama Šárka. „Jsem ráda, že vztahově se nic nemění. Že ani osmnáct let nás nerozdělilo, ačkoliv jsme se oba změnili až dost,“ řekla Šárka pro Expres.

Prošli si i strachem z těhotenství

Pro oba dva byl jejich vztah tehdy velmi zásadní. Více zřejmě pro Sámera, který se Šárkou přišel o panictví. Martina Balogová pak na jednom srazu prozradila, že se Šárka velmi bála, že je těhotná.

Šárku to tehdy velmi naštvalo. „Jsou věci, o kterých se nežertuje, a už vůbec, pokud nejsou pravda,“ řekla tehdy deníku Super. Jak ale sám Issa později přiznal, Martina si ani trochu nevymýšlela. Jen Šárka si chtěla nechat tuto životní epizodku raději pro sebe.

Zdroj: Expres, Super

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články