Salma Hayek zase provokuje bujným dekoltem, který ve vás vyvolá hříšné myšlenky

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
salma hayek 1
salma hayek 1

Herečka Salma Hayek pokračuje zahlcováním svých sociálních sítí fotografiemi v bikinách. Své tělo tentokrát vystavila na odiv při meditování. Své sledující tím dostala do varu. A že jich na svém Instagramu nemá zrovna málo.

„Musíme zůstat v pohodě,“ napsala ke snímku, na němž se oddává meditaci jen v černých plavkách. Naráží tak zřejmě na současné dění ve světě.

Co si budeme povídat, na prosluněné pláži se člověku přeci jen relaxuje lépe než v pracovním procesu ve víru velkoměsta.

Tělo ukazuje často

Salma na nejnovějších snímcích opět vypadá naprosto fantasticky a o polovinu mladší. Letos oslaví pětapadesáté narozeniny.

Při pohledu na její bezchybnou postavu, mokré havraní vlasy sčesané dozadu a skoro žádný make-up by člověk i zbledl závistí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Není to poprvé, co Salma své křivky vystavila na odiv. Poslední dny roku 2020 rovněž strávila na pláži.

Z této příležitosti vzniklo několik fotek, na nichž je zachycena ve fialových dvojdílných plavkách, klobouku, lehkém přehozu a slunečních brýlích.

Úspěšný rok 2020

Pro Salmu nebyl minulý rok neúspěšný, ba naopak. Pochvalovala si, že k ní režiséři a producenti opět našli cestu a je o ni zájem.

Jejích 17 milionů fanoušků, kteří ji na Instagramu sledují, se určitě nemohou dočkat, až tuto krásku zase uvidí na filmovém plátně.

V posledních letech jsme tuto herečku s mexickými kořeny mohli vidět ve snímcích Velké šéfky, Rodiče na tahu, Operace kolibřík, Milovník po přechodu nebo Večeře s Beatriz.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články