Salma Hayek vystavila své přednosti. Tímto tělem získala pozornost celé pláže

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Salma Hayek
Zdroj: magicinfoto / Shutterstock.com

Pláže s čistým oceánem a koktejl k tomu. Sen, o kterém si budeme muset ještě nějakou dobu nechat zdát. Zahraniční hvězdy však mají ve svých zemích jiná pravidla pro cestování a plně toho využívají. Podívejte se, v jakých plavkách se ukázala herečka Salma Hayek.

Salma Hayek si ve svých čtyřiapadesáti letech zahrála už ve více než třiceti filmech. Aktivně se účastní charitativní činnosti proti násilí na ženách a diskriminaci přistěhovalců.

Krásné tělo zalité sluncem

Salmu můžete znát z filmů Machři, Sexy Pistols nebo Frida. Tato kráska se však ukázala tak, jak byste si jí rozhodně nepředstavovali. Své svůdné tělo by rozhodně mohla ukazovat častěji, protože fanoušci byli z nedávného příspěvku nadšeni.

Hayek na svůj instagramový profil přidává nejrůznější příspěvky, ale ten, který postla před nedávnem, je doopravdy něco. Na sociální sítě totiž přidala fotografii, na níž se ukázala v plavkách, ve kterých ukázala doslova vše.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Salminy vnady vás budou doslova bít do očí. K příspěvku dodala popisek „zábavná neděle.“ Vypadá to, že si opravdu užila neděli se vším všudy. Kráska se ukázala v módních plavkách s hlubokým výstřihem kaštanovo-fialové barvy.

Pláž a zase jen pláž

Možnost podívat se na hereččiny krásné křivky nemáme poprvé. Svůj pohádkový život zveřejňuje na sociálních sítích velice často a často se také ukazuje v plavkách. Kolik jich tak asi v šatníku skrývá?

Salma dodala, že po karanténě, kterou si prošla, musela hodně cvičit a zhubnout, aby si na sebe mohla obléct své oblíbené bikiny. Cestování zlepšuje náladu a herečka svým cestováním zlepšuje náladu nám. O takové snímky by přece nikdo nechtěl přijít.

Stejně tak, jako miluje herečka cestování, miluje i jídlo, které je pro ni skvělým pomocníkem ke zlepšení nálady. Pro zahraniční magazín HELLO! řekla: „Jsem šťastná, kdykoliv jím jídlo, které připravila moje rodina, protože mě to přivádí zpět ke šťastným vzpomínkám.“

U příležitosti Dne rostlin 20. března herečka s dcerou a manželem Francois-Henrim Pinaultem vysadili na zahradě rajčata, papriky, česnek a bylinky. Salma se tak může díky bio produktům radovat ze života dvakrát tolik.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články