Salma Hayek ukázala v bikinách postavičku jako lusk. Budete na ni zírat s otevřenou pusou

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
salma hayek
salma hayek

Herečka Salma Hayek rozhodně nekončí rok 2020 na sjezdovce v přeskáčích a oteplovácích. Poslední prosincové dny si totiž užívá na pláží s pískem mezi prsty. A jak už je u této krásky zvykem, vypadá u toho dokonale.

Hvězda filmu Frida oslavila už 54. narozeniny, ale rozhodně to na ní není znát.

Fanoušci se ptají, zda vůbec stárne

Tato žena snad nestárne, což dokazuje každý snímek, který sdílí na svých sociálních sítích. Třeba na svém Instagramu má už skoro sedmnáct milionů sledujících.

Toto převratné množství lidí vidělo, jak to aktuálně Salmě sluší, když se nechala vyfotit ve fialových plavkách na pláži. Outfit doplnila lehkým přehozem, kloboukem a slunečními brýlemi.

Své křivky na ní vystavila v době, kdy spousta Čechů oplakává zavřené sjezdovky nebo se bojí do teplých krajin kvůli koronaviru vycestovat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

„Poslední dny roku 2020. Nikdy jsem nebyla vděčnější za to, že jsem zdravá a v kontaktu s přírodou,“ napsala k fotografii.

První komentáře fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat. „Stárneš někdy?“ zeptal se jeden z nich. „Stále vypadáš tak mladě,“ napsal další. A opravdu, Salmin vzhled by jí mohla závidět kdejaká dvacítka.

O svátcích ve Francii

Mexická kráska je už jedenáct let vdaná za miliardáře François-Henriho Pinaulta.

Většinu času během pandemie strávila s ním a se svou třináctiletou dcerou Valentinou doma v Londýně. O svátcích však všichni pobývali v manželově rodné zemi, Francii.

Společnost jim dělala sova Kering, jíž Salma rovněž hrdě vystavuje na Instagramu. Nezapomněla se s ní vyfotit i u vánočního stromečku.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články