Sagvan Tofi si v divadle přivodil zranění. Pekelně ho bolí i smích

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Sagvan Tofi
Zdroj: Profimedia

Sagvan Tofi by si jistě dokázal představit jiný víkend v divadle, než který se mu dostal. Na prknech, co znamenají svět, se totiž zranil a skončil v nemocnici. Jak se nyní bývalý rebel cítí? A kdo za nehodu může?

Rebel po mamince

Proslavily ho filmy Vítr v kapse či Kamarád do deště a dlouho byl považován za velkého rebela. Není se čemu divit, zdědil to prý po mamince. Té je nyní 77 let, chodí na demonstrace a prý balí chlapy na internetu.

Paradoxem je, že by divočejší krev měl mít spíše po tatínkovi, který je Kurd.

Nyní se ale Sagvan již uklidnil a začal psát muzikály. Jeho muzikál Děti ráje se dokonce brzy dočká miliontého návštěvníka.

„Nerad slavím narozeniny, ale tohle je pro mě krásný dárek,“ uvedl k tomuto velkému jubileu herec, který 7. září oslavil 58. narozeniny.

Zároveň dodal, že za deset let, co muzikál běží, prošel několika změnami. „Je to teď takový načančanější, jezdí nám tam auta, trabanty a motorky. Mám rád, když je to velká show. A i lidi to zřejmě ocenili a chodí,“ září herec, když mluví o svém muzikálu.

Zkušenosti k tomu, aby mohl vést a produkovat muzikály, získal v době, kdy se na 12 let vytratil z obrazovek a věnoval se podnikatelské sféře. Nyní již ví, jak věci v branži chodí a daří se mu dobře.

Jen kdyby se mu neposouvaly ty záludné židle…

Viníka chce najít

Sagvan, který i nadále patří mezi lamače dívčích srdcí, se teď spíše než na zábavu bude muset zaměřit na zvládnutí bolesti a odpočinek. Má totiž zlomená žebra.

„Stalo se to o víkendu během představení, když jsem naslepo couval a z výšky dosedal na židli. Ale ta židle se posunula a já letěl do prázdna a zády jsem dopadl na hranu,“ prozradil Sagvan pro Extra.

Bohužel byl pád tak nešťastný, že bylo nutné jet do nemocnice. „V nemocnici mi provedli obstřiky a dostal jsem prášky na bolest. Nevím, jak ležet a ani sedět. No, je veselo, ale pekelně to bolí,“ dodal herec.

Kdo však za jeho zraněním stojí, není zatím známo. Herec se však nechal slyšet, že chce situaci vyšetřit a viníka najít.

Prozatím však bude spíše odpočívat, protože jak sám přiznal, bolí ho aktuálně i smích, a tak se před návratem na prkna divadla musí nejdříve dát dohromady.

Zdroje: Extra, Region rozhlas

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články