Sagvan Tofi doplatil na svůj vtípek. Kateřina Brožová mu neodpustila ani po letech

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
sagvan tofi
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Herec Sagvan Tofi platí za nesmírně sympatického a charismatického muže, kterému by padla každá žena do náruče. V posteli měl spousty žen, mezi nimi také známé celebrity.

Jednou z nich byla i Simona Krainová a zpěvačka Dara Rolins. Románek prožil také s herečkou Kateřinou Brožovou, kterou ale na veřejnosti zesměšnil. Ani po letech s tím krásná blondýnka není smířená a na Tofiho se nemůže ani podívat. Ne každý vtip je tak opravdu vtipný.

Kateřina Brožová se nemůže přenést přes to, co jí Tofi udělal

Brožová je oblíbenou nejen seriálovou herečkou, která ani po několika letech nemůže přijít Sagvanovi na jméno. Je to kvůli tomu, co o ní napsal do jednoho společenského časopisu, kam pravidelně posílal své články o celebritách.

Právě Brožové jeden odstavec věnoval, bohužel se ale nedočkal žádné pochvaly. Naopak. Ani dnes mu neodpustila jeho přešlap, kvůli kterému se Brožová stala terčem mnoha vtípků. A co vlastně Tofi napsal? V podstatě ji označil za zlatokopku, napsal ahaonline.cz.

„Tehdy ze své vily utekl policii Radovan Krejčíř. Nikdo ho nemohl najít a psalo se, že je prostě nepolapitelný. Já jsem na to konto napsal něco ve smyslu: ‚Najít Krejčíře není problém, dejte Kateřině Brožové čuchnout k jeho peněžence a ona ho hned vystopuje.‘“

Ještě dlouho poté si z Kateřiny všichni utahovali. Nic to ale nemění na tom, že expřítel Brožové přestřelil a ona mu dodnes tento přešlap neodpustila. Ve společnosti je spolu nikdy neuvidíte.

Brožová neměla štěstí v lásce

Kateřina měla vždy slabost pro starší muže, možná kvůli zabezpečení, protože tvrdí, že muž by se měl o rodinu postarat. Žádný z jejích vztahů ale nevyšel, rozchody byly v některých případech drsnější. Se Zdeňkem Tomanem má dceru Kačenku, pro kterou by se rozdala.

Jejich vztah vypadal nadějně, herečka do něj byla velmi zamilovaná. „Zamilovala jsem se a vůbec jsem nepodléhala nějakým obavám z toho, že mě někteří lidé odsoudí, že z toho budu mít problémy. Ale postupem času se člověk dovídá, že je to jinak. Uvědomila jsem si časem, že jsme s manželem každý jiný,“ řekla Brožová pro expres.cz.

V roce 2004 se s ním Brožová rozvedla, vztah nezachránilo ani narození dcerky v roce 1998. Už během rozvodu však našla náruč Petera Kovarčíka, jejich vztah se rychle změnil z přátelského na milostný. Byla to ale velká Itálie, která nakonec skončila rozchodem, ten poslední přišel v roce 2011. Také následující vztah jí nevyšel. Na muže má krásná herečka prostě smůlu.

Zdroj: expres.cz, ahaonline.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články