Šafářová s Plekancem se hýbou i na dovolené. Díky jejich příspěvkům můžete cvičit také

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Plekanec Safarova
Zdroj: Profimedia

Pomalu se začínají rozvolňovat vládní opatření a s rozvolňováním také lidé začínají cestovat. Toho využívají i české celebrity. Pojďme se podívat na to, který slavný pár vyrazil na pohádkovou dovolenou a jak ji tráví.


Lucie Šafářová je bývalá česká tenistka, které se na profesionálních okruzích pohybovala od roku 2001 do roku 2019. Lucie začínala s tenisem ve třech letech, od třetí třídy základní školy žila s otcem v Rakousku. Za sebou má velké množství tenisových úspěchů.

Krásný pár vyrazil za sluncem

Lucie byla v minulosti ve vztahu s tenistou Tomášem Berdychem. V roce 2011 se však po devíti letech rozešli. Po dvou letech se jejím přítelem stal bývalý americký tenista a trenér Troy Hahn, o tři roky později pak bývalý tenista Jakub Lustyk.

V roce 2018 konečně našla toho pravého. Tím vyvoleným se stal Tomáš Plekanec a po pouhém roku vztahu na světě společně přivítali dceru Leontýnu. I s dcerkou vyrazili nedávno za sluníčkem a užívají si společné dovolené.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Safarova (@lucie.safarova)

Hokejista Tomáš a tenistka Lucie se ale musí udržovat ve formě i na dovolené. Lucie se na svém instagramovém profilu pochlubila fotografií, na které společně cvičí u bazénu.

Krásnému páru to doopravdy sluší a dovolenou na Madeiře jim závidí kdekdo. A co vy, zvládli byste také tuto pozici se svým partnerem, nebo byste raději zvolili běžnou fotku u jedné z památek?

Správně strávený volný čas

Pokud tento pár sledujete na sociálních sítích i vy, pak pravděpodobně víte, že si pár na dovolenou vyrazil i v minulém roce. Před Vánocemi si společně dopřáli pobyt na ostrově Santorini a na příspěvcích vypadali velice spokojeně.

Pokud byste si s tímto párem chtěli zacvičit, máte skvělou příležitost. Lucie s Tomášem svá cvičební videa sdílejí na svých sociálních sítích. A věřte tomu, že videa ze zasluněné Madeiry si s radostí pustíte i několikrát za sebou.

Spálené kalorie si pak můžete doplnit zdravým proteinovým koktejlem, který vám doplní vyčerpanou energii. Rodince přejeme hodně sluníčka a spoustu zážitků z dovolené.

Zdroj: Instagram
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články