Sabina Remundová z Kukaček uznává, že jako matka dělala a dělá chyby. Hodnotit se ale příliš nechce

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Sabina Remundova
Zdroj: Nextfoto

V Kukačkách hraje roli maminky Olgy Holcové. Příležitost stát se jednou z hereček v tomto seriálu považuje Sabina Remundová za doposud pravděpodobně největší úspěch ve svém životě. Roli Olgy si moc přála, a když ji na základě castingu dostala, byla nadšená.

„Téměř nikdy jsem nezískala roli na základě castingu,“ vysvětluje pro Českou televizi. „Herci je nemají rádi a pro určité povahy lidí jsou takové zkoušky traumatické a vůbec nevypovídají o schopnosti zhostit se role. Ale je to součást naší práce,“ dodává.

Největší role

Nakonec roli dostala. A díky tomu také měla příležitost zahrát si po boku skvělých a zkušených herců. Podle slov Remundové šlo doposud o největší roli, jaká se jí v životě naskytla.

Oproti své postavě je prý Remundová úplně jiným typem maminky. Hodnotit se ale příliš nechce. „Jistě jsem dělala a dělám chyby, ale v nejlepší víře. Mít dvě děti tak brzy po sobě, jako jsem měla já, to moc prostoru pro pohodářství není. Ale neměnila bych,“ vysvětluje.

Rodina je největší bohatství

Rodina je pro Sabinu něčím posvátným, něčím, čeho si člověk musí vážit. Ona sama dobře ví, jaké to je někoho z rodiny ztratit. V minulosti přišla o tatínka, Stanislav Remunda zemřel v roce 2012. A dodnes jí chybí.

„Mít rodinu je obrovské bohatství, člověk už vlastně nic jiného nepotřebuje,“ řekla téměř až dojatá k slzám v rozhovoru pro Český rozhlas.

„Já tatínka už nějakou dobu nemám, ale myslím si, že se postaral o to, že jsem měla šťastné dětství, což je ohromný kapitál do života,“ říká. Její tatínek byl prý velmi moderní otec, který pro rodinu udělal všechno.

Podle Remundové toho její otec zvládal hodně. Staral se o ni, o sourozence, o děti z předešlého manželství. Byl to velmi hodný člověk, talentovaný herec a režisér.

„Sledovat jeho a maminčinu práci pro mě byla vynikající škola, těžím z toho dodnes,“ zakončuje herečka.

Zdroj: Český rozhlas, Super, Blesk, Česká televize

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články