Sabina Laurinová už bydlí jen s jednou dcerou. Valentýna vystudovala konzervatoř a je nadanou zpěvačkou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Sabina Laurinova
Zdroj: Nextfoto

Sabina Laurinová si už nějaký ten týden zvyká na to, že v domácnosti bydlí už jen s jednou dcerou. Konkrétně ji sdílí se svou mladší dcerou Majou. Starší Valentýna, kterou má herečka se zpěvákem Pepou Vojtkem, se ve svých 20 letech odstěhovala do vlastního bydlení.

Herečka je ráda, že s ní její dcery chtějí trávit čas. Uvědomuje si, že i patnáctiletá Maja brzy vyletí z hnízda. Prozatím ale obě dívky s maminkou rády tráví společné chvíle a ona s nimi tak může například jezdit na dovolenou.

„Podařilo se mi Valentýnku zlomit, takže spolu nějaký čas strávíme, ale samozřejmě už má svůj vlastní program. A myslím, že mě to za chvilku čeká i s mladší dcerou. Je to takový normální koloběh života. Samozřejmě rodiče se s tím těžko vypořádávají, ale je to přirozené a člověk musí zase najít ten čas sám pro sebe,“ svěřila se herečka pro Super.

Problémy řeší v klidu

Je jasné, že i Sabina se svými dcerami během jejich puberty prožívala nějaké ty neshody.

V rozhovoru na Streamu ale říká, že se snaží vše vždy řešit diplomaticky a v klidu. „Samozřejmě, že někdy rupnou nervy,“ přiznává. „Obvykle jsme ale vším prošly bez problémů.“

Laurinová, je ráda, že mají dcery podobné zájmy jako ona. Starší Valentýna vystudovala konzervatoř a je velmi nadanou zpěvačkou. Mamince se podobá také vzhledově.

Sabina Laurinova dcera

Zdroj: Nextfoto

Mladší Maja je dcerou zubního lékaře Karla Kameníka. „Zatím se rozhoduje, čemu se bude věnovat. Zatím to ale nevypadá, že by se vydala uměleckým směrem. Na nějaké kroužky chodí, ale spíš si myslím, že se umění bude věnovat pro radost,“ říká o ní Laurinová.

Snaží se s dětmi trávit co nejvíc času

Své dvě dcery považuje Sabina za svůj největší životní úspěch. Je jasné, že se s nimi snaží trávit každou volnou chvíli. Teď, když se Valentýna odstěhovala, jsou si ještě vzácnější. Ačkoli tak měla herečka léto pracovně plné, vždy si na dcery našla čas.

„Člověk se musí zastavit a užívat si normálního života,“ uvedla v červenci v rozhovoru pro Super. Kromě dívek se pak také snaží nějaký ten čas věnovat svým rodičům.

„Jsem vděčný člověk za to, že ještě rodiče mám a mohu s nimi trávit čas, věnuji jim ho hodně a oni mně. Musím to zaklepat, aby se dařilo zdraví, a musím říct, že si toho vážím čím dál víc,“ dodává. Doufá, že i její dcery budou za pár let za trávení společného času s maminkou rády.

Zdroj: Super, Stream, Kafe, Lifee, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články