Sabina Laurinová ukázala své malé princezny, které si s ní před 11 lety zahrály v pohádce. Teď už to jsou velké slečny

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sabina laurinova
Zdroj: Profimedia

Sabina Laurinová je vynikající česká herečka, která si jednoduše poradí se vším. Zahrála si už v komediích i rodinných seriálech, ale dokazuje, že ani pohádková role pro ni není problémem. A kromě toho, že se sama objevila jako královna v pohádce Čertova nevěsta z roku 2011, podařilo se jí obsadit do pohádkových rolí i její dvě holčičky.

Natáčelo se především v srpnu, podle Blesku proto, aby Laurinová nepřišla o léto se svými dvěma dcerami. Ty si v pohádce zahrály také. Malé Valentýně tehdy přitom bylo osm let a Maje dokonce jen 2 roky. Obě ale dostaly příležitost se ukázat v televizi.

Sabina si ve filmu zahrála jednu z hlavních rolí. Ztvárnila královnu, která obvykle nedostává v pohádkách tolik prostoru, v tomto případě ale měla příležitostí zazářit hodně. Jejího krále si zahrál David Suchařípa. Postavy ale svým netypickým jednáním později fanoušky překvapily.

Nechci z nich mít herečky

Laurinová si v pohádce zahrála královnu, která je spíše rázná a nic si nenechá líbit. Rozhodně nešlo jenom o královskou ozdobu, která mlčí a manžela ve všem podporuje. Její role tak byla určitě zajímavá. Dcery si zahrály v dětském komparzu, i to byla ale obrovská příležitost.

„Nechci mít z holčiček dětské hvězdy, ale uvidím, jak je to bude bavit. Možná to je poprvé a naposledy, a když se tahle pohádka bude za čas dávat jako film pro pamětníky, aspoň budou moct ukázat, že v ní hrály,“ zasmála se tehdy Laurinová. Dnes po 10 letech jistě obě dívky rády vzpomínají na tehdejší šanci.

Malé princezny

Na Instagramu se v nedávné době pochlubila Laurinová hned několika vzpomínkovými fotografiemi, na kterých ukázala nejen svůj kostým královny, ale také své dvě dcery, které jsou v princeznovských šatech opravdu rozkošné. Sledujícím tak připomněla nejen dokonalou pohádku, ale ukázala i pár zákulisních fotek.

„Dárek od skvělé fotografky. Tyhle fotky jsem totiž ještě neviděla. Vzpomínky, moje holky a já. Čertova nevěsta,“ připsala Laurinová k fotografiím. Je vidět, že osmiletá dcera už se tehdy snažila zapůsobit a uvědomovala si, co se děje. Dvouletá dívka sice moc natáčení nerozuměla, ale rozhodně si s hračkami v rozkošných šatech užívala zábavu.

Dnes už jsou obě dívky větší, tato vzpomínka jim ale určitě zůstane už navždy.

laurinova dcery

Zdroj: Profimedia

Fanoušci v komentářích oceňují jejich výkony a společně s Laurinovou vzpomínají na to, jaké to v roce 2010 bylo, když byly obě dcery ještě malé. Sama herečka jistě nejnovější fotky už zařadila do rodinného alba vzpomínek.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články