Sabina Laurinová se proměnila ve vánoční dárek. Udělala radost člověku, který po její společnosti už dlouho toužil

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Laurinova Sabina
Zdroj: Profimedia

Oblíbená herečka a moderátorka Sabina Laurinová je neustále v jednom kole. Během minulého týdne se dokonce zvládla stát nejprve vánočním dárkem, a poté i vánočním stromečkem. Při obou příležitostech vypadala zkrátka úžasně.

Vánoční svátky už pomalu klepou na dveře. Většina lidí už je vánočně naladěna. Stejně to má zřejmě i krásná Sabina Laurinová.

Nadělovala v domově pro seniory

Ta se minulý týden zastavila v domově důchodců. Ne však proto, aby si tam našla bydlení. Na to má energická blondýnka ještě čas.

Důvod její návštěvy měl mnohem laskavější důvod, který jen dokázal, že má herečka srdce na pravém místě. Do zařízení se totiž vydala, aby se sama stala vánočním dárkem.

Muž si přál Sabinu jako dárek

Jako každý rok i letos běží projekt Českého rozhlasu, který se snaží plnit přání osamělých starých lidí v domovech pro seniory.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sabina Laurinová (@sabinalaurinova.official)

Jedním z nich byl i devadesátiletý pán, jehož největším přáním bylo setkat se se Sabinou Laurinovou. Ta, když se to dozvěděla, ani chvilku neváhala.

„Moc mě to potěšilo, někdo mě na to upozornil. Ráda naplním jeho sen. Když můžeme někomu udělat takovou radost, je to fajn,“ svěřila se pro web ŽivotvČesku.cz.

Sexy stromeček

Ani několik dní před Vánocemi nepolevilo její pracovní nasazení. Na svém Instagramu se nyní pochlubila fotografií z focení, kde vypadala doslova jako vánoční stromeček.

Na sobě totiž měla, kromě krásných růžových šatů, také vánoční světýlka. Více než jich si ale lidé všímali, jak to herečce strašně sluší. V komentářích pak nešetřili chválou a Sabinu několikrát označili za ten nejkrásnější vánoční stromeček.

Zdroj: Instagram, ŽivotvČesku.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články