Sabina Laurinová se jako malá fotila s medvědem. Podívejte se, jak byla roztomilá

od Andrea Světlíková
< 1 minuta čtení
sabina laurinová.
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Oblíbená herečka aktuálně zářící v seriálu Sestřičky je aktivní na sociálních sítích. Čas od času se pochlubí i starším snímkem. Tentokrát sáhla opravdu hluboko do šuplíku do svého útlého dětství a odhalila roztomilou fotku.

Herečka Sabina Laurinová je totiž na Instagramu velmi aktivní. Často se tam objevuje s kolegy ze seriálů nebo vzpomíná například na svou účast v muzikálu Hamlet.

Černobílý snímek z hor

„Když už je taková zima… Z dob mého dětství, potkat na sněhu takového medvěda, bylo zcela běžné,“ napsala ke snímku Laurinová.

Dcera divadelního a filmového režiséra Františka Laurina a oblíbená herečka je na něm jako přibližně pětiletá holčička s roztomilým úsměvem na tváři.

Oblečená je v retro oblečení a fanoušky na Instagramu nejvíce zajímaly její pěkné botičky.

Děsivý medvědí maskot

V náruči ji drží medvěd, který jako by vypadl z pohádky o Mrazíkovi. Na první pohled z kostýmu medvěda dost mrazí.
Někteří fanoušci se dokonce podělili o informaci, že mají doma obdobné fotky.

Zděšené pocity z medvědího kostýmu sdílejí i ostatní příznivci blonďaté herečky. „Taky jsem měla možnost se seznámit, ale prý jsem řvala jako tur, byly mi dva roky,“ napsala jedna ze sledujících.

Medvěd by určitě i dnes vyděsil svým vzhledem leckteré dítě.

Známý hotel

Vrchní sestra Mery ze seriálu Sestřičky sice neprozradila místo vzniku fotografie, ale bystří fanoušci to hned odhalili.

Snímek vznikl během dovolené u našich východních sousedů na Slovensku. Konkrétně před hotelem Morava v Tatranské Lomnici.

Pokud je vám název hotelu povědomý, prozradíme vám, odkud ho znáte. Je to přesně ten hotel, kde se v roce 1955 rekreoval revizor Dopravního podniku hlavního města Prahy Gustav Anděl v podání herce Jaroslava Marvana v kultovním snímku Anděl na horách.

Autor: Naďa Brožová

Související články