Sabina Laurinová na Dni princezen vystřídala hned patery šaty. Postavu by jí mohly závidět o dekádu mladší kolegyně

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Laurinova Sabina
Zdroj: Profimedia

Sabina Laurinová je téměř přírodní úkaz. I v jejích padesáti letech ji lidé vnímají jako princeznu a není se vůbec čemu divit. Na svém instagramu se nedávno pochlubila, že v rámci vystoupení na akci pro děti si oblékla několikery „princeznovské“ šaty a ve všech vypadala zkrátka parádně.

Herečka Sabina Laurinová se proslavila především svými rolemi v pohádkách. Zřejmě nejvíce se do paměti diváků vryla jako protivná princezna Eufrozína v pohádce Z pekla štěstí.

Princeznou bude zřejmě napořád

Ačkoli postupem času přešla spíše k rolím královen, její vzezření stále evokuje spíše ty princezny. A to navzdory tomu, že nedávno oslavila padesáté narozeniny.

Důkazem toho byla i pozvánka na nedělní akci ve Slavkově. Konal se tam totiž Den princezen a blonďatá herečka tady samozřejmě nemohla chybět.

Na padesát rozhodně nevypadá

Snímky z vydařeného odpoledne se pochlubila i na svém instagramu. Sabina vystřídala patery krásné šaty, ve kterých opravdu vypadala jako princezna.

Zvláště jí slušely modré krajkové šaty s hlubokým výstřihem a bez ramínek. Její štíhlou postavu, která v modelu vynikla, by jí mohly závidět o dekády mladší kolegyně.

Fanoušci nešetřili chválou

Pochvalné hlasy se ozývaly i z komentářů, které se objevily pod fotografiemi. „Všechny šaty Ti moc sluší,“ napsala fanynka Pavla. „Neznám krásnější princeznu,“ uvedl sledující Jiří.

Samotnou akci si pochvalovali jak návštěvníci, tak sama herečka. „Byl to maraton pohádek, legrace, dobré nálady a skvělých hostů,“ napsala na svůj instagram.

Mezi výše zmíněnými hosty nemohl chybět i celoživotní princ Jan Čenský. Objevila se také herečka Dana Morávková a zpěvačka Míša Tomešová.

Zdroj: Instagram, Super.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články