S otcem své dcery má Bernášková skvělý přátelský vztah. Šťastná je ale po boku dalšího partnera

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Jana Bernaskova
Zdroj: Nextfoto

Když se poprvé poznali, jeden druhému moc sympatičtí nebyli. Jana Bernášková a její manžel Rudolf Merkner si k sobě nejprve nemohli najít cestu. Teď jim to ale klape. A dobrý vztah má herečka i se svým prvním partnerem Davidem Drábkem.

„Mně přišla unylá, divná, ezoterická, měla na sobě takové batikované věci. Pak mi ji nabídl facebook jako přítele, kterého možná znáte. Tak jsem ji přidal,“ citoval v roce 2021 Merknera server iDNES.

Herečka ho prý nejprve považovala za svého fanouška. A tak ho odklikla a více si ho nevšímala. Až po čase zjistila, že on je vlastně také slavný. Jelikož za sebou Jana měla už jeden neúspěšný vztah, trvalo jí, než dokázala věřit dalšímu muži.

S otcem její dcery jim to dnes klape

Ještě předtím, než si Bernášková vzala Merknera, žila s režisérem Davidem Drábkem. Toho popisuje jako svou první lásku a muže, který jí toho do života hodně dal.

Při rozchodu měli sice velké neshody, nakonec se ale dokázali rozejít v dobrém. Dnes si podle hereččiných slov téměř denně volají. A Merkner podle všeho jejich přátelství respektuje.

Mít dítě byl náš osud

„Byla jsem strašně zamilovaná. Navíc jsem měla syndrom vyhoření. Byla jsem hrozně mladá a citlivá a všechny role v divadle jsem do sebe nasávala a hodně prožívala. Po několika letech v divadle jsem se unavila,“ popsala podle serveru Prima Ženy období, ve kterém se s Drábkem rozešla.

Ze vztahu však má dceru Justýnu. „Myslím, že mít dítě byl náš osud. Neměli jsme být životními partnery, ale zůstali jsme obrovskými přáteli,“ říká herečka.

Zdroj: Prima Ženy, iDNES, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články