S Martou Jandovou kdysi tvořili nerozlučný pár. Podívejte se, jak dnes vypadá německý idol Sasha

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
marta jandová a sasha
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Marta Jandová žila několik let v Německu, kde měla úspěšnou kariéru s kapelou Die Happy. Ale nebyla to jen práce, co ji v sousední zemi drželo. Několik let chodila s idolem mnoha žen, zpěvákem Sashou. Ten má ale dnes do krasavce daleko.

Láska jejího života. Tak o svém bývalém příteli mluví zpěvačka Marta Jandová. Ta má dnes dceru Marii a od roku 2011 žije s porodníkem Miroslavem Vernerem, kterého si v roce 2014 vzala a přijala i jeho jméno.

Vysněný pár roku

Jejím životem prošlo více mužů, kvůli jednomu se ale z Německa vrátila zpět do Čech. Jednalo se o zpěváka Saschu Schmitze, který si říkal jen Sasha.

Chodili spolu čtyři a půl roku a byla to velká láska. Podle zpěvačky možná ta největší. Oba dva byli v Německu velmi populární a jejich kariéra stoupala.

Marta svého přítele občas brala na návštěvy i do Čech a v době své největší lásky mluvila o tom, že sice spolu zatím děti neplánují, ale v idolovi mnoha ženských srdcí by budoucího otce ráda viděla.

Jezdili spolu na dovolenou, občas se vídali na společných koncertech, zkrátka to byla láska jako trám. V jednom německém bulvárním plátku o nich dokonce mluvili jako o páru roku.

sasha

Zdroj: Profimedia

Rozchod obrečela

Láska ale z ničeho nic vyprchala po čtyřech a půl letech. Bylo to v době, kdy v nich jejich kamarádi viděli budoucí manžele a rodiče. Jandová nečekaný rozchod v roce 2008, za kterým prý nestál nikdo třetí, obrečela.

V Německu jí ale najednou nic nedrželo a ona se rozhodla pro návrat do Prahy.

I přesto se z rozchodu dlouho nemohla vzpamatovat a trvalo jí, než Sashu znovu chtěla vidět. Teď mají oba dva už své nové partnery, se kterými mají šťastné vztahy i děti.

Sasha se nadále věnuje hudbě a populární není jen v rodném Německu. Úspěchy s písničkami If You Believe či I Feel Lonely ale slavil především v devadesátých letech.

Do idola má daleko

Sasha kromě zpěvu zkoušel i herectví, ale to se mu moc nerozjelo. Zato v osobním životě všechno klape, tak jak má. V roce 2015 si vzal Juliu Röntgen, která mu v roce 2018 porodila syna.

Sasha ale už dávno nepřipomíná idola z devadesátek. Spíše se dá říct, že vypadá jako taťka odvedle, který má bohužel tu největší slávu už za sebou.

Autor: Barbora Turková

Související články