Rytmusův syn zkouší tancovat podle Michaela Jacksona. Po otcově vzoru nasadil i boxerské rukavice

od Dominika Jandorová
2 minuty čtení
rytmus vrbovsky
Zdroj: Nextfoto

Sice mu v červenci budou teprve čtyři roky, ale už na sebe poutá pozornost. Sanel Vrbovský, syn Jasminy Alagič a rappera Rytmuse alias Patrika Vrbovského má našlápnuto na zajímavou kariéru.

Ještě se ani nestihl pořádně rozkoukat a už vyvolal rozruch, přesněji řečeno jeho jméno Sanel. Když hrdí rodiče oznámili narození svého prvního potomka, pochlubili se také jménem, které pro něj vybrali.

Odkaz na módní značku?

Mezi pozitivními ohlasy se však objevilo i několik kritických, možná sarkastických poznámek, které se poťouchle ptaly, zda Sanel nemá býti „falešným“ odkazem na značku Chanel.

Jasmina Alagič je ale vyvedla z omylu. Sanel je jméno balkánského původu, o jehož výběru měla již dlouho jasno.

„Věděla jsem, že je (děti pozn. red.) jednou budu chtít, tak jsem měla v podvědomí vždy vybrané jméno pro holčičku i pro chlapečka. A to mi zůstalo až dodnes, takže jsem v tomto směru vůbec nepřemýšlela,“ vysvětlovala na svém instagramovém profilu.

Krásná slova dojatého tatínka

Sanel se stal pro zamilovanou dvojici synonymem štěstí. Rytmus mu dokonce věnoval velmi úspěšnou skladbu Sanel, kde se vyznává z lásky nejen k synovi, ale také k partnerce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic)


„Když vidím, že se těší z hračky nebo z čehokoli, a vidím jeho emoci, tak jsem nejšťastnější. V tom ho budu podporovat, v tom jeho štěstí. Budu ho podporovat v tom, co chce on, ne co chci já. Vím, jak dopadají děti, kterých otec se rozhodl, že budou dělat něco, celý život je tím pak terorizuje. Nechci, aby to dopadlo takhle. Chci, aby našel štěstí, ten klíč k němu a v tom ho podpořím,“ řekl Rytmus podle webu Extra.

Přestože jsou Jasmina Alagič i Patrik Vrbovský velmi aktivní (a úspěšní) na sociálních sítích, fotografiemi syna trochu šetří. Nemají totiž kvůli svým úspěšným kariérám potřebu strhávat na sebe pozornost skrze vděčné téma „děti“.

Na druhou stranu nepatří ani do skupiny těch, kteří své děti schovávají. A tak na jejich profilech najdeme fotky Sanela s jedním nebo oběma rodiči či třeba se zvířaty, která Sanel miluje. Nejde mu ale nikdy vidět do obličeje.

Bude ze Sanela boxer?

Ač má Sanel na rozhodování o své budoucnosti ještě dostatek času, přece jen se před ním některé možnosti již rýsují.

Třeba si vezme příklad z otce, který se kromě hudby pustil také do boxu a nevede si vůbec špatně. Zápas Rytmus vs. Marpo byl velkým tahákem, a přestože Rytmus nakonec prohrál, v boxování pokračuje dál.

Když v minulém roce vyzval Molocha Vlava, uvedl jako jednu z hlavních motivací návratu do ringu svého syna.

„Až se na to jednou bude dívat, tak doufám, že na mě bude hrdý a bude si jistý, že si jeho otec dával velké výzvy a ničeho se nebál,“ řekl Blesku.

I Sanel už nasadil boxerské rukavice. Také zkouší tancovat jako Michael Jackson.

„Z Avengerů jsme přešli na Jacksona 24/7. Už má objednanou červenou bundu z klipu Thriller,“ napsal Rytmus k videu, na němž Sanel zkouší tancovat podle Michaela Jacksona.

Co myslíte, bude ze Sanela boxer a tanečník? Nebo by se měl vydat úplně jiným směrem, třeba zvolit práci se zvířaty?

Zdroj: Instagram Jasminy Alagič, Blesk, Extra

Autor: Dominika Jandorová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články