Rytmusova láska oslavila narozeniny. Zachovej si v sobě to dítě bez kalkulu s naivitou, vzkázal jí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Rytmus
Zdroj: Nextfoto

Rapper Rytmus a moderátorka Jasmina Alagič svoji lásku rozhodně neskrývají. Na sociálních sítích přidávají společné fotografie a jeden druhému neustále posílají milé vzkazy. Hudebník nyní popřál své ženě k narozeninám společnou fotkou na instagramu a dojemným přáníčkem.

Nejprve se dvojice setkávala pracovně. Než to mezi nimi zajiskřilo, nějaký ten čas to ale trvalo. Jednou ale Rytmus Jasmině napsal, že by za ní rád přijel jenom tak. A ona hned poznala, že se něco děje.

„Věděla jsem, že je to v řiti, znáš ten pocit, že si sedneš k někomu, koho až tak moc neznáš, ale řeknete si asi pět vět a máš pocit, že jste spolu sto let? Do té doby jsem o tom jen slyšela, respektive jsem to měla tak jen s některými kamarádkami,“ cituje její slova Sedmička.

Dítě s naivitou

Rytmus na své sociální síti sdílel zamilovaný snímek, u kterého sledujícím prozradil, že jeho milá slaví narozeniny. Samozřejmě přidal také dlouhé a dojemné přáníčko.

„Moje milovaná manželka oslavuje 34. narozeniny. Užívej si jako doteď. Zachovej si v sobě to dítě bez kalkulu s naivitou. Žij si svůj sen naplno a nechej se unášet životem, který miluješ. Buď dál plná štěstí a rozdávej lásku kolem sebe tak, jak to máš ve zvyku. Krásné narozeniny, miluju tě,“ napsal.

Vztah Rytmuse s Jasminou prý funguje i díky tomu, že se potkali ve správný čas. Jasmina uznává, že když spolu začali chodit, měl už kariéru rozjetou, nějaké ty vztahy a zkušenosti za sebou. Stal se pro ni tak ideálním mužem.

Společně mají syna

V červenci roku 2019 se pochlubil pár první společnou fotografií se synem, kterému dali jméno Sanel. Na jeho počest dokonce rapper složil písničku. Na instagramu obou celebrit se nyní chlapec objevuje poměrně často.

Před Jasminou Alagič chodil Rytmus s Darou Rolins. S tou se rozešel v březnu roku 2018. Dara podle iDNES uvedla, že Rytmuse přestala milovat a dala mu také na vědomí, že s ním nechce děti.

„Když někoho přestaneš milovat, souvisí s tím i fakt, že už s ním nechceš dítě,“ uvedla tehdy. Ačkoli rozchod po sedmi letech vztahu byl složitý, dnes je Rytmus rád, že našel skutečnou lásku svého života a právě s ní také založil rodinu.

Zdroj: Instagram, iDNES, Sedmička

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články