Ryan Gosling si zahraje Kena. Podle fanoušků je sice sexy, ale moc starý

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Ryan Gosling
Zdroj: Profimedia

Již příští rok se můžeme těšit na nový film Barbie od společnosti Warner Bros. Ta nedávno sdílela první fotku představitelky Barbie, kterou ztvární Margot Robbie. Zatímco její fotka sklidila jen samou chválu, fotka představitele Kena rozdělila fanoušky na dva tábory. Ryan Gosling je dle některých naprosto skvělý, dle jiných na roli Kena starý.

Kromě výše zmíněných se fanoušci v připravovaném filmu mohou těšit na další známé tváře, mezi kterými je například America Ferrera či Will Ferrel.

Moc starý na Kena?

Velké odhalení fotky Kena (tedy Ryana Goslinga) proběhlo ve středu 15. června a ihned strhlo lavinu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hollywood Reporter (@hollywoodreporter)

Zatímco někteří, zejména fanynky, šli do kolen, jiní jsou rozpačití. Přijde jim, že je herec na ztvárnění Kena moc starý.

„Miluji Ryana Goslinga, ale 40letý Ken je šílenost. Omlouvám se,“ napsala jedna z fanynek na twitter. Ostatní se k ní přidali s tím, že by se společnost Warner Bros měla opravdu zamyslet nad věkem herce a zvážit změnu hlavního představitele.

A pak se objevil druhý tábor, který si naopak nedovede představit jako Kena nikoho jiného.

„Ryan Gosling je naprosto perfektní jako Ken v Barbie,“ napsala jedna z fanynek. Jiní se zase pozastavovali nad tím, jak rychle někteří odsoudili výběr herce po jedné fotce.

Starý nebo mladý, každopádně sexy

Není to poprvé, co nejsou filmoví fanoušci spokojení s výběrem hlavního herce. Velké reakce například vyvolal výběr herců pro film Padesát odstínů šedi.

Fanoušci si pro hlavní postavy Christiana a Anastasie vybrali Matta Bomera a Alexis Bledel. Když poté tvůrci odhalili, že hlavní role získali Charlie Hunnam a Dakota Johnson, vznikla dokonce petice.

Ryanovi tedy nezbývá nic jiného než doufat, že jej fanoušci vezmou na milost stejně, jako vzali herce z Padesáti odstínů šedi.

Základ pro to herec má! Na zveřejněné fotce se totiž vyjímá jeho dokonale tvarované tělo, takže mu nelze odepřít, že je zatraceně sexy.

Zdroje: Independent, Instagram, CNN Entertainment

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články