Rupert Grint téměř před dvěma lety trhl rekord fotkou s dcerou. Ta už má dnes svou vlastní kouzelnickou hůlku

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
rupert grint
Zdroj: Profimedia

I když už je to opravdu dlouho od premiéry prvního dílu legendární ságy Harry Potter, stále vnímáme Ruperta Grinta alias Rona Weasleyho jako toho roztomilého, trochu nemotorného zrzavého chlapečka. Jenže z toho klučíka s rozkošným kukučem vyrostl pořádný kus chlapa a otec od rodiny. Fotografie s jeho dcerou v listopadu roku 2020 doslova trhla rekord. Teď už má malá Wednesday, kterou mu porodila dlouholetá partnerka Gergia Groome, dokonce i čarodejnickou hůlku.

Oblíbený čaroděj, který po boku Harryho a Hermiony lámal rekordy na filmovém plátně, téměř před dvěma lety strhnul pozornost svým směrem.

Stal se otcem

Čas nelze zastavit a dětské hvězdy už dávno nejsou děti. Rupert nejenže vyrostl, ale také si užívá další důležitou životní roli.

Stal se totiž tatínkem. Co se ale rodiny týče, Rupert si bedlivě hlídá soukromí a s fotkami se na sociálních sítích rozhodně nechlubí. Rodina je ohledně soukromí zkrátka velmi opatrná.

Zvláště pokud jde o dcerku. S fotkami rozkošné princezny herec zachází velmi opatrně. A to už musí být, aby některou z nich ukázal fanouškům a prakticky celému světu.

Fotka trhala rekordy

Samotný Rupert určitě nečekal, že zveřejnění fotky s jeho rozkošnou dcerkou vyvolá na sociálních sítích tak obrovský rozruch.

Jakmile se ale pochlubil 1. listopadu 2020 fotkou s dcerou, začali tzv. followeři narůstat neuvěřitelnou rychlostí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rupert Grint (@rupertgrint)

I tak si Ruperta často dobírali, že se svou aktivitou na sociálních sítích tak trochu zaspal dobu. Začal s nimi totiž podstatně později než jeho filmoví kolegové.

Během jednoho dne po zveřejnění svého prvního snímku nashromáždil dva miliony sledujících, jak upozornil server BBC.

Od té doby čísla neustále rostou a rostou. Fanoušci jsou zvědaví, jak jejich oblíbená čarodějnická hvězda žije a co dělá.

Trhal rekordy

Koho by napadlo, že jedinou fotkou herec trhne rekord. A to doslova. Po zveřejnění fotky trvalo jen čtyři hodiny a jednu minutu, než se počet sledujících vyšplhal na jeden milion.

Tím nechtěně vytvořil nový rekord. Ten do toho okamžiku držel Sir David Attenborough. I ten se dokázal na milion sledujících vyšplhat velmi rychle. V porovnání s Rupertem mu to ale trvalo o 43 minut déle.

A jak se má Rupertova dcerka dnes? Herec už ji pomalu seznamuje s Harry Potter ságou. V březnu řekl v televizním pořadu The Tonight Show, že už jí pouští upoutávky. „Také má kouzelnickou hůlku,“ dodal dle Bustle.

Zdroj: cosmopolitan.com, bbc.com, bustle.com

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články