Rozchod Vojnara s Vondráčkovou? Zdá se, že spolu už netvoří pár

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
petr vojnar lucie vondrackova
Zdroj: Profimedia

Dlouho po rozchodu s Plekancem nebyla ve společnosti viděna Lucie Vondráčková s nějakým mužem. Až v nedávné době se ukázalo, že se dala dohromady s hercem a moderátorem Petrem Vojnarem, a oba se ukazovali před fanoušky s úsměvy ve tvářích. Tomu je teď ale konec.

Zatímco před časem spolu byli na každé akci, pracovali na tom, aby sladili své outfity a nemohli se od sebe odtrhnout, v poslední době je vídají lidé společně stále méně a méně. Nabízí se tak otázka, co se vlastně děje, že spolu tihle dva už nechodí úplně všude.

Skřípe to snad páru a schyluje se u nich k rozchodu? Taková myšlenka napadla mnohé. Oni ale mají jasno v tom, že je mezi nimi vše v pořádku. Jednoduše na sebe jen kvůli práci prý nemají moc času, na jejich zamilovanosti to ale, zdá se, nic nemění.

Už nás rozešli mockrát

„Záleží na společných pracovních aktivitách, když jsme je měli, tak jsme se viděli víc. Teď v současné době vyloženě žádnou nemáme, proto se vidíme méně,“ uvedl Vojnar k otázce, zda spolu s Lucií ještě jsou, poměrně nejistou a smutnou odpověď.

„Zkrátka jak je čas, odhadem tak jednou týdně. Vídáme se jako každý jiný pár, který je pracovně vytížený,“ dodal potom a ujistil, že k rozchodu se neschyluje, že pouze on i jeho partnerka mají příliš povinností, které si ale musí řešit každý sám.

„Už nás rozešli tolikrát, že se tomu jen směju. Jsme spolu, ale je pravda, že času na sebe teď máme málo. Jsme oba pracovně vytížení,“ řekla Vondráčková Blesku. Ta už byla s odpovědí mnohem jistější a přesvědčila novináře, že je mezi ní a Vojnarem všechno v pořádku.

Nemocný moderátor

Na tom, že se pár v poslední době nemohl nějaký čas vídat, mělo svůj podíl také to, že Vojnar na několik dní onemocněl, a do společnosti tak nechodil nejen po boku své přítelkyně, ale raději vůbec. Moderátor musel podstoupit operaci žlučníku, po níž následoval dlouhý odpočinek.

Během rekonvalescence nemohl pracovat a šetřil se, jeho milá ale zase měla práce až dost, takže s ním příliš času netrávila. A podle všeho je už díky dlouhému klidu a odpočinku Vojnar zase na nohou, takže kdo ví, kde se zase mladí a zamilovaní ukážou společně.

O svém vztahu nemají problém mluvit a vypadá to, že ho berou vážně. Dokazuje to celá řada akcí, na kterých se společně ukázali, dále jejich snaha chodit barevně sladění a zamilované příspěvky na sociálních sítích. Jakékoli spekulace o rozchodu proto prý nepřipadají v úvahu.

Zdroj: sip.denik.cz, ahaonline.cz, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články